TRT1 kanalında büyük kriz! Her şey bir anda oldu! Dizinin çekimleri ve set çalışmaları durduruldu!

TRT1 kanalında büyük kriz! Her şey bir anda oldu! Dizinin çekimleri ve set çalışmaları durduruldu!

Uyanış Büyük Selçuklu dizisi son haftaların en sürpriz hamlesini yaptı. Sevilen dizi bu kez öyle bir karara imza attı ki duyanlar şok yaşadı. Pazartesi seyircisiyle buluşan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinden izleyicilerini hayrete düşüren bir adım attı.

Akli Film yapımcılığında, yönetmenliğini Sedat İnci'nin yaptığı, senaryosunu Serdar Özönalan’ın kaleme aldığı tarih dizisi Uyanış Büyük Selçuklu setinde inanılmaz gelişmeler yaşandı. Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun ve Sevda Erginci'nin başrollerine ortak olduğu uyanış Büyük Selçuklu dizisi seyircisini üzen bir haber ile geleceği hakkında tartışmalar yarattı.

Dizi setinde ortaya çıkan bir gelişme ile Uyanış Büyük Selçuklu dizisi inanılması güç bir gelişmeyi izleyenleri ne duyurdu. Setine ara verilen gelişme ile Uyanış Büyük Selçuklu dizisi kendisini belirsizliğe sokarak hayranlarını merak içinde bekletmeye başladı. Yayın günü olan pazartesiye sayılı günler kala ortaya çıkan bu şok sürpriz herkesi endişe içine soktu.

1617962599350-thghfyghgyf.jpg

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin setinde görülen koronavirüs vakaları nedeniyle çekimlere ara verildi. Ekranlara geldiği ilk günden bu yana geniş bir izleyici kitlesine ulaşan uyanış büyük Selçuklu dizisi Covid-19 vakaları nedeniyle çekimleri durdurma kararı aldı. Bununla da yetinmeyen dizi tüm oyuncuları ve set çalışanlarını izne gönderdi.

uyanis-buyuk-selcuklu-meliksah-kimdir-bugra-gulsoy-grfdgtfhgfh.jpg

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ahmet Sencer karakterine hayat veren Ekin Koç’un test sonucunun pozitif çıkmasıyla dizide olağan üstü hal ilan edildi. Tüm setlere ara verilen dizide oyuncular ise izne çıkarıldı. 12 Nisan Pazartesi günü ekranlarda olması gereken dizi sevenlerini üzdü.

Sette koronavirüs vakaları artıyor

Pazartesi akşamı ekranlarda olmayacak Uyanış Büyük Selçuklu dizisi için bu gelişmenin ardından en çok merak edilen konu ise “Haftaya ekranlarda olacak mı?” oldu. Dizilerde yaşanan koronovirüs vakaları son dönemde iyice artış göstermeye başladı. Yapımcılar ve set çalışanlarını endişeye sokan bu gelişmeler dizi severlere hem izledikleri diziler için hem de hayranı oldukları oyuncular adına olumsuz bir durum olarak yansıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv