Türkiye’de bir plajda Afganistan bayrağının asıldığını gören Işın Karaca, öfkeden deliye döndü

Türkiye’de bir plajda Afganistan bayrağının asıldığını gören Işın Karaca, öfkeden deliye döndü

ABD’nin Afganistan‘dan çekilmesiyle Taliban son 6 günde 9 kent merkezini ele geçirirken, ülkeyi terk eden Afgan sığınmacılar Türkiye hududuna akın etti

"BEN MİSAFİRPERVER DEĞİLİM, SENİ ÜLKEMDE İSTEMİYORUM"

Söz konusu videoda Afgan mültecilerin Türkiye'deki bir plajda Afganistan bayrağını asıyor. Büyük tepki çeken videoya bir tepki de şarkıcı Işın Karaca'dan geldi. Videoyu Instagram hesabından yayınlayan şarkıcı, "Burası Antalya sahil! Delireceğim yeminle! Al bayrağını ve git! Ben misafirperver değilim kardeşim! Seni ülkemde istemiyorum! Nerde kardeşim Emniyet Genel Müdürlüğü. Buna nasıl izin verilir! Süleyman Soylu ve İçişleri Bakanlığı, benim senin çocuğun bunlarla mı savaşacak sokakta. Yapmayın Allah'ın aşkına! Yemişim vefasını! Cefa çekeceğiz vefalı olacağız diye! Bizim insanımız bu topraklar için canını kanını feda etmiş! Sen gel bayrak dik diye mi" dedi.

turkiye-de-bir-plajda-afganistan-bayraginin-14324416-7788-m.jpg

Son günlerde yangından etkilenen vatandaşlara yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Demet Akalın'ın da Işın Karaca'nın paylaşımına "Ne vefası ne bileziği Allah aşkına bu nedir ya" diye tepki verdi.