Türkyılmaz: Güvenli bir Mudanya için çalışıyoruz

Türkyılmaz: Güvenli bir Mudanya için çalışıyoruz

Mudanya Belediyesi, cadde ve sokaklarda binaların güvenliğini sağlamak ve toprak kaymalarını engellemek için yol kenarlarına taş duvar ve istinat duvarı çalışmalarını sürdürüyor.

Mudanya Belediyesi, ilçenin çeşitli yerlerinde binaların güvenliğini sağlamak ve toprak kaymalarını önlemek için istinat duvarı ve taş duvar çalışmaları gerçekleştiriyor.

Arabayolu Caddesi, Halitpaşa Mahallesi Atom Karınca Parkı ile Aydınpınar Mahallesi dere kenarında taş duvar ve istinat duvarı çalışmalarına başladı. Burgaz, Eğitim, Yenimahalle, Halitpaşa ve Işıklı mahallelerinin muhtelif yerlerinde devam edecek olan çalışmalar kapsamında toplam 3 bin 500 metreküp taş duvar ile 300 metrekare istinat duvarı tamamlanmış olacak. Mudanyalıların rahat ve huzurlu bir ilçede yaşamasını sağlamaya çalıştıklarını belirten Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Gerek kendi planlamalarımız gerekse de mahalle muhtarlarımızdan gelen talepler neticesinde, mahallelerde yolların olası çökmelerinin önüne geçmek ve güvenli yolların sağlanması için başlatılan istinat ve taş duvar çalışmalarımız ihtiyaç duyulan mahallelerde devam edecek. Güvenli bir Mudanya için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yerel Gündem