Ünlü isimlerin kısıtlama halleri: İkizlere Boğaz havası

Ünlü isimlerin kısıtlama halleri: İkizlere Boğaz havası

Pandemi kısıtlamaları kapsamında mekanlar kapandı, ünlü isimler parklarda, sokaklarda sosyalleşmeye başladı. İşte güneşli bir İstanbul gününden objektife yansıyanlar.

Başakşehir'in takımının tecrübeli file bekçisi Volkan Babacan ve eşi Hilal Özdemir Babacan, ikiz bebekleriyle Arnavutköy’de objektife yansıdı.

Araçlarını yol kenarına park edip sahildeki bir banka oturan çift, bebekleri Ayşe ve Bade’ye mama yedirip uyuttu.

unluler1.webp

Hande Ataizi, oğlu Leon ve sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Maçka Parkı’ndaydı. Oyuncu, “Pandemi önlemleri çerçevesinde parkların da kapatılması söz konusu, ne düşünüyorsunuz bu konuda?” sorusu üzerine “Parkları kapatmasınlar. Havalar güzelleşti, buralar da olmasa ne yapacağız?” dedi.

unluler2-001.jpg

Bekir Aksoy ve eşi Nazife Oğlakçıoğlu Aksoy, Nişantaşı’ndaki bir kafeden aldıkları kahveyi yol kenarına oturarak içti. Sarılarak poz veren çift, mekanların kapalı olmasıyla ilgili sorular karşısında “Bu halimize de şükür” demekle yetindi.

unluler3.jpg

Oyuncu Tuan Tunalı ile Rus sevgilisi Yana Mazanova, ellerinde mamalarla Kuruçeşme ve Bebek’i dolaştı, sokak hayvanlarını besledi. Çift, hayvan kulübelerine de mama bıraktı. Tunalı, “Sokakta terk edilmiş çok hayvan var. Biz de fırsat buldukça onları beslemeye çalışıyoruz” diye konuştu.

unluler4.jpg

( Kaynak-Cenker Tezel-Sayit Durmaz)

Magazin