Ünlü şarkıcı tecavüze uğradığını açıkladı: Birkaç gün rehin tutuldum

Ünlü şarkıcı tecavüze uğradığını açıkladı: Birkaç gün rehin tutuldum

Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Duffy, tecavüze uğrayarak birkaç gün rehin tutulduğunu açıkladı.Şarkıcı Duffy, resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda,

Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Duffy, tecavüze uğrayarak birkaç gün rehin tutulduğunu açıkladı.

Şarkıcı Duffy, resmi Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda, kendisine uyuşturucu madde verildiğini ve tecavüze uğradığını açıkladı.

Duffy, Instagram hesabından şunları yazdı: "Bunu şimdi paylaşmanın nedeni - doğru bir zaman olduğunu bilmiyorum ama - konuşmak heyecan verici ve özgürleştirici. Açıklayamıyorum. Birçoğunuz bana ne olduğunu, nereye kaybolduğumu ve neden kaybolduğumu merak etti.

"ATLATMAK ZAMAN ALDI"

Bir gazeteci benimle iletişim kurdu, bana ulaşmanın bir yolunu buldu ve ben de geçen yaz ona her şeyi anlattım. Çok kibardı ve sonunda konuşabilmiş olmak çok güzel bir histi. Doğrusu, ve lütfen bana inanın, şimdi iyiyim ve güvendeyim. Tecavüze uğradım, uyuşturucu madde verildi ve birkaç gün rehin tutuldum.

Tabii kurtuldum. Atlatmak zaman aldı. Bunu söylemenin kolay yolu yok ama son on yılda, binlerce gün boyunca kalbimde yeniden güneş ışığı görmeyi istedim, şimdi ise Güneş parıldıyor."

Duffy mesajına şöyle devam etti: "Neden acımı dile getirmek için sesimi kullanmamayı tercih ettiğimi merak ediyor musunuz? Dünyaya gözlerimin içindeki üzüntüyü göstermek istemedim. Kendime, kalbim böyle kırıkken nasıl şarkı söyleyebilirim ki diye sordum. Yavaş yavaş kalbim onarıldı. Gelecek haftalarda yaptığım bir röportajı paylaşacağım. Eğer bir sorunuz varsa röportajda yanıt vermek isterim. Yıllar boyu bana gösterdiğiniz iyi niyetinize büyük bir aşk ve hayranlık duyuyorum. Bana arkadaş oldunuz. Size bunun için teşekkür etmek isterim."

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa