Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ifşası düştü

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin ifşası düştü

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni Uyanış Büyük Selçuklu dizisi her yeni bölümünde seyirci kitlesini ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi olan Uyanış Büyük Selçuklu dün akşam 23. bölümünü yayınlamasıyla beraber seyirci kitlesini ekranlara kilitledi. Reytinglerinde oldukça büyük bir başarı elde eden dizinin oyuncu kadrosunda yer alan o isim seyircinin görmediği perde arkasında neler yaşandığını resmen ifşaladı. O paylaşım ardından milyonlarca kişi tepkilerini çığ gibi sosyal medyaya sürükledi.

Her yeni bölümünde yangınları getiren Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin son bölümü yine izlenme rekorları kırdı. Dizide Melikşah karakterine hayat veren Buğra Gülsoy ise sosyal medya hesabında diziyle ilgili bir paylaşım yaptı. O paylaşımın ardından dizinin set arkasında neler yaşandığını ortaya çıkmış oldu. Çoğu kişi ise dizinin çekimlerinin durdurulması gerektiğini öne sürdü. Meğer ekranlara yansıtılanla gerçekler çok farklıymış…

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin perde arkası…

Son zamanlarda Uyanış Büyük Selçuklu’nun oyuncu kadrosunda yer alan oyuncular sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapmaya başladı. Dizinin başrol oyuncusu Buğra Gülsoy ise kamera önü ve kamera arkasında neler yaşandığına dair bir paylaşım yaptı. O paylaşımla beraber dizide verilen heyecanlı sahnelerin aslında bir kurmaca olduğu ortaya çıktı.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin daha etkileyici bir hal alması için set arkasında sis yapan aletlerin çalıştığı dikkatlerden kaçmadı. Yakın çekimi yapılan Buğra Gülsoy’un o anının yan sıra ses için mikrofon tutan set çalışanları, kameraman, reji ekibi ve arkada sis çalışmasının başarılı olmasını sağlayan başka bir yetkili tüm dikkatleri üzerine çekti. Dizinin set arkasının ifşalandığını belirten kitle ise “Bu tarz paylaşımlar gerçekleri ortaya çıkarıyor ve hiçbir heyecan kalmıyor, yapmayın…” sözlerini dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv