Virüsle dalga geçmişti: İzdivaç programcısı Cansel Çördük koronavirüse yakalandı!

Virüsle dalga geçmişti: İzdivaç programcısı Cansel Çördük koronavirüse yakalandı!

Bu zamana kadar virüsle dalga geçtiğini söyleyen Çördük, “Çok ağır geçiriyorum ve çok zor nefes alıyorum” dedi.

‘Kısmetse Olur’ programının fenomen yarışmacısı Cansel Çördük, sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını açıkladı. Bu zamana kadar virüsle dalga geçtiğini söyleyen Çördük, “Çok ağır geçiriyorum ve çok zor nefes alıyorum” dedi.

Yıllar önce izdivaç programı ‘Kısmetse Olur’ ile adını duyuran ve şimdilerde Amerika’da yaşayan Cansel Çördük’ün, corona virüs testi pozitif çıktı.

Dalga geçti, başına geldi! Cansel Çördük koronavirüse yakalandı

Karantinaya alınan Çörtük, kötü haberi sosyal medyada hesabından duyurdu.

Fenomen gelin adayının açıklaması şöyle:

“Birkaç gündür öksürük, nefes darlığı çektim ama çok ciddiye almadım çünkü hep bunlardan şikayet ediyordum. Zaten nefes darlığı vs hep vardı çocukluğumdan beri. ‘Bu korona virüs olayı bana bulaşmaz’ diye düşünsem bile hep temiz, hijyenik kaldım yaşıma rağmen.”

“Yakalandığımı birkaç dakika önce öğrendim, karantinaya alındım. Yaşım 23 olmasına rağmen çok ağır geçiriyorum, çok zor nefes alıyorum yaşımdan dolayı. Beni hasta olarak kabul ettiler, yaşlıları etmiyorlar.”

“Zaten çocukluğumdan beri olan nefes darlığımı çok ağır çekiyorum. Bana bakan hemşire kadın bir siyahi ve bir sürü insanın işten kaçıp eve kapandığını söyledi. Bu kadın para için burada değil. Ve evet böyle insanlar hala var. O yardım etmek istiyor.”

“Açıkçası bu koronavirüs şeyiyle dalga geçiyordum, beni ele geçirene kadar. İki hafta karantinada kalacağım. Asla evden çıkma! Ben atlatacağım ama 53 yaş ve üstü hayır.”

Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm hızla dünyaya yayılan koronavirüs salgını, 7 binden fazla kişinin ölümüne sebep oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 98 vatandaşımızda koronavirüs tespit edildiğini açıkladı.

Son Dakika Haberleri