Volkan Konak: Vefa borcumu ödüyorum

Volkan Konak: Vefa borcumu ödüyorum

Uzun bir aradan sonra yeniden Kuzeyin Oğlu Volkan Konak ile ekranlara dönen usta sanatçı Volkan Konak merak edilenleri anlattı.

Uzun bir aranın ardından ekranlara geri dönen Volkan Konak, yeni programı için "Vefa borcumu ödüyorum ve vicdanımı rahatlatıyorum" dedi. 57 yaşındaki sanatçı, "Meslektaşlarım ve sektör çok zor durumda... Dolayısıyla ateşe odun atmazsan ateş söner, ateşe odun atacağız. 

Volkan Konak: Sevgili yapımcımız Polat Yağcı ile 'Ne yapabiliriz' diye konuştuk ve böyle bir yapımla yola çıktık. Türkiye'mizi Nuh'un Gemisi gibi bütün güzelliklerin olduğu bir gemide birleştirmeye çalışacağız. Kimsenin üzerine ve duygusuna basmadan profesyonel şekilde sadece müzik yapacağız. İnanıyorum; müzik okyanuslar gibi, denizler gibi ortak paydamızdır. Hepimizin yarasına merhemdir. Müziksiz hayat siyah-beyaz fotoğraftır, dans yapamazsın müzik olmadan, her şeyin başı müziktir. Meslektaşlarım sıkıntıda, sektörüme olan vefa borcumu ödemek için geri geliyorum. Normalde televizyon programı işini bitirmiştim çünkü amacına ulaşmıştı. Şimdi görev asıl oldu. Emir telakki ettim tekrar Türkiye'me moral, neşe, umut, mesleğime ise can suyu olmaya çalışacağım'' diye konuştu.      ( Kaynak- Batuhan DURMUŞ) 

Magazin