Volkswagen Polo fiyatları düştü!

Volkswagen Polo fiyatları düştü!

Volkswagen Polo fiyatları bu sefer düştü. Yaklaşık olarak 1 senedir sürekli artan fiyatlar ilk defa düşüş gösterdi.

 

Son birkaç gündür döviz kurları düşüş eğiliminde olsa da otomobil fiyatları henüz istenilen seviyelere inmedi. Üstelik Kasım – Aralık ayı başında hemen hemen tüm otomobil üreticileri model fiyatlarını yukarı yönlü olarak güncellemişlerdi. Ocak ayına gelmemizle birlikte düşüşler de başladı. Muhtemelen önümüzdeki aylarda döviz kurlarında yukarı yönlü bir dalgalanma olmazsa fiyatlar bu seviyelerde kalmaya devam edecektir. Elbette burası Türkiye. Yarın ne olacağını kestirmek hayli güç olabiliyor. dolayısıyla biz fiyatların düşmesini beklerken artan bir fiyat tablosuyla da karşılaşabiliriz. Bu da bizler için çok büyük bir sürpriz olmaz.

Volkswagen Polo

Zira 2020 yılında dünyanın genelinde otomobil satışları durma noktasına gelirken, Türkiye'de ise stok bulunamıyordu. Dolayısıyla ülkemizdeki otomobil sektörüne akıl sır erdirmek pek de kolay olmayabiliyor. O yüzden size tavsiyemiz otomobil alma gibi bir niyetiniz varsa fazla beklememeniz. Hazır şu aralar fiyatlar düşmüşken bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Zira önümüzdeki süreçte bizleri nelerin beklediğini kestirmek biraz güç. Dilerseniz aşağıdan güncel Volkswagen Polo fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Polo 1.0 80 PS Manuel Trendline Fiyat: 181.800 TL Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel Comfortline Fiyat: 188.600 TL Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Comfortline Fiyat: 190.300 TL Polo 1.0 TSI 95 PS DSG Highline Fiyat: 230.600 TL

Bilim Teknoloji