Wi-Fi 6 ve Mesh teknolojisini birlikte destekliyor

Wi-Fi 6 ve Mesh teknolojisini birlikte destekliyor

TP-Link RE605X, Wi-Fi 6’nın yanı sıra Mesh teknolojisini de destekliyor. Evlerde tek ağ adı ve şifresiyle hızlı ve güçlü bağlantı sağlıyor.

Wi-Fi sinyallerinin evin her noktasına güçlü bir şekilde ulaşamaması önemli bir sorun. Özellikle bugünlerde evden çalışma ve uzaktan eğitim nedeniyle her odada güçlü ve kesintisiz bir internet bağlantısı gerekiyor. Bu sorunu çözen ağ cihazları arasında en bilinenleri, menzil genişleticiler.

TP-Link Tapo L510E Akıllı Wi-Fi Ampulü: Artık her şey daha kolay

TP-Link RE605X model adlı ürün, Wi-Fi 6 teknolojisinin yanı sıra Mesh Wi-Fi teknolojisini de destekliyor. Böylece hem çok güçlü ve kapsama alanı geniş bir Wi-Fi ağı oluşturuyor, hem de ağ adı ve şifre değiştirmeden dolaşma olanağı sağlıyor.

TP-Link RE605X neler sunuyor?

Modem ya da yönlendiricinin (router) modeli ve teknolojisi ne olursa olsun RE605X ile ağı genişletmek ve Wi-Fi 6 teknolojisine geçmek mümkün. Daha eski teknolojili modemler ile de kullanılabilen ürün ile çok daha geniş ve hızlı bir Wi-Fi ağı elde edilebiliyor. Wi-Fi 6 teknolojisinin getirdiği tüm avantajları kullanıcılara sunan cihaz, daha yüksek Wi-Fi hızı, daha geniş kapasitede ve ultra düşük gecikme süresi ile çok sayıda cihazın ağa bağlı olduğu evler için uygun bir çözüm.

TP-Link RE605X

Buluttan oyun ya da 4K UHD video gibi bant genişliği yoğun uygulamalarda da tam performans sunuyor.  5GHz bandında 1201 Mbps, 2.4 GHz bandında ise 574 Mbps hızlara ulaşabilen ürün ile yüksek bağlantı hızının keyfi çıkarılıyor.

OneMesh ile Sorunsuz Wi-Fi Deneyimi

RE605X menzil genişletici, Wi-Fi 6’nın sağladığı avantajlara bir de Mesh teknolojisinin artılarını ekliyor. TP-Link’in OneMeshTM teknolojisine sahip olan cihaz, yine OneMeshTM destekli bir modem/yönlendiriciye bağlandığında otomatik olarak bir Mesh Wi-Fi ağı oluşturuyor. Bu da kullanıcılara aynı ağ adı ve şifre ile evin her yerinde kesintisiz bir bağlantı ve bağlı iken dolaşma özgürlüğü sunuyor.

TP-Link RE605X

RE605X menzil genişletici, aynı zamanda kablolu bağlantıyı kablosuz hale getirmeyi sağlayan erişim noktası olarak da görev görüyor. Cihaz üzerinde yer alan Ethernet girişine ağ cihazı kablo ile bağlanıyor ve 2×2 MU-MIMO, çift bantlı bir kablosuz ağ oluşturulabiliyor. Aynı zamanda bu giriş, sadece kablo ile ağa dahil olan cihazların da Gigabit hızda ağa bağlanmasını sağlıyor.TP-Link RE605X

 

Akıllı sinyal göstergesi ve Tether uygulamasıyla (iOS ve Android destekli) son derece kolay kurulan ürün, evlerdeki Wi-Fi sinyal sorununu yüksek hız ve kapasite ile çözmeyi sağlıyor. Ürünün Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil 115 USD olarak açıklanıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji