X-Men The New Mutants için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı

X-Men The New Mutants için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı

X-Men evreni genişlemeye devam ediyor. Günümüzden yaklaşık olarak 3 yıl önce korku türüne yakınlığıyla heyecan uyandıran X-Men The New Mutants duyurulmuştu

X-Men evreni genişlemeye devam ediyor. Günümüzden yaklaşık olarak 3 yıl önce korku türüne yakınlığıyla heyecan uyandıran X-Men The New Mutants duyurulmuştu. Filmin planlanan vizyon tarihi ise 2018’di. Fakat film duyurulduktan sonra yaşanan aksiliklerden ötürü vizyon tarihi ertelenmişti.

Belli bir süreç sonucunda filmin 2019’un sonlarına doğru vizyona gireceği iddia edildi. Fakat bu iddialar da söylentiden ibaret çıktı. Son olarak filmin dağıtımcıları vizyon tarihi olarak 2020 yılının Nisan ayını işaret etti. Eğer yine büyük bir aksilik yaşanmazsa X-Men The New Mutants 3 Nisan’da izleyiciyle buluşacak. Film klasik X-Men filmlerinden hayli farklı bir içeriğe sahip.

Mutant olduklarını trajedik olaylar sonucunda keşfeden bir grup genç tedavi edilecekleri söylenerek mutant rehabilitasyon merkezine alınırlar. Ardından kendilerini buraya alanların temel amaçlarının tedavi olmadığını öğrenirler. Film temel olarak bu genç grubun bulundukları yerden kaçmalarını konu edinecek.

Filmin kadrosunda Maisie Williams, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Alice Braga gibi isimler yer alıyor. Ayrıca yönetmen koltuğunda da Josh Boone oturuyor.

The New Mutans serinin eski filmleri kadar etki uyandırmasa da evrene yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor.

En ucuz benzinli otomobiller Ocak 2020

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji