Xiaomi Mi AirDots 2 SE rakip tanımıyor

Xiaomi Mi AirDots 2 SE rakip tanımıyor

Fiyat/Performans ürünü olan bu kulaklıklara bugün bir yenisi daha eklendi. Xiaomi Mi AirDots 2 SE Apple'a ciddi rakip olacak.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, son yıllarda çıkardığı uygun fiyatlı kablosuz kulaklıkları ile dünyada olduğu gibi ülkemizde de dikkat çekmeyi başarmıştı. Fiyat/Performans ürünü olan bu kulaklıklara bugün bir yenisi daha eklendi. Xiaomi Mi AirDots 2 SE Apple'a ciddi rakip olacak.

Xiaomi Mi AirDots 2 SE olarak isimlendirilen bu kulaklık özellikleri ile direkt Apple’ın AirPods Pro modelini rakip olarak konumlandırıyor.

Kulaklık Android ve iOS cihazlara bağlanmak için Bluetooth 5.0 teknolojisini destekliyor. Codec konusunda ise LDHC, SBC ve AAC‘yi destekleyen kulaklıkta 14.2 mm büyüklüğünde sürücüler yer alıyor. Bu sayede daha geniş sahne ve dok bass sesler üretilebiliyor.

Xiaomi Mi AirDots 2 SE

Gürültü engelleme özelliği sayesinde konuşma sırasında çevre sesini izole eden kulaklıklarda dokunmatik kontroller yer alıyor. Çift mikrofon ile görüşmelerde kristal kalesinde deneyim sunacak olan AirDots 2 SE kızılötesi sensörlere de sahip. Bu sensörler sayesinde kulaklığı kulağınızdan çıkardığında müzik otomatik olarak duruyor.

Her kulaklık için 4.7 gram ağırlığa sahip olan bu modelin kasası ise 48 gram ağırlığa sahip. Oldukça hafif olan bu kulaklıklar 5 saat aralıksız müzik çalma, kılıf ile 20 saat kullanım ve tam dolum şarj için 1.5 saat süre sunuyor. USB-C ile şarj olan kulaklığın fiyatı ise 24 dolar gibi inanılmaz derece uyun olarak belirlenmiş durumda.

Türkiye’de de satışa sunulacak olan kablosuz kulaklığın, ülkemizde 300 TL civarında olacağını söyleyebiliriz.

Oppo Reno3 Pro! Kavisli 90Hz ekranla su gibi bir deneyim!

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji