Xiaomi Mi Band 7 küresel pazara çıkacak

Xiaomi Mi Band 7 küresel pazara çıkacak

Geçen ay Çin’de Xiaomi Mi Band 7’nin piyasaya sürülmesinin ardından, yakın zamanda küresel lansmanı beklenirken cihazın daha global lansmanı yapılmadan sevkiyat işlemleri başlandı.

Xiaomi Smart Band 7 olarak küresel pazara çıkacak olan Mi Band 7’nin birimlerinin Polonya’da birkaç haftadır mevcut olduğu bildiriliyor. Bu birimlerin kutularında herhangi bir Çince metin ve cihazın global versiyonu olabileceklerini gösteren adlandırma stili yoktur. Bir AliExpress global satıcısının da cihazı gönderdiği kaydedildi. Çin versiyonunu talep eden bazı müşteriler bunun yerine küresel bir model aldığından teslimat seçeneklerinin bir karışımı olduğuna dair spekülasyonlar da var. Bununla birlikte, global versiyonun sadece Çince versiyondan farklı olduğu, çünkü birden çok dili barındırdığı belirtilmelidir.

Xiaomi Smart Band 7

Xiaomi Smart Band 7, selefinden bazı önemli iyileştirmeler sunuyor. NFC desteğinin varlığına/yokluğuna bağlı olarak iki seçenek mevcuttur. Önemli bir şekilde, Smart Band 7 GPS ile gelmiyor. Smart Band 7’de 120’ye kadar spor modu mevcuttur. Ayrıca daha uzun pil ömrü ve genel olarak rahat kullanım sunar. Ayrıca Zepp Life uygulaması aracılığıyla uygulama desteğine sahiptir. Band 7’nin küresel lansmanı için henüz resmi bir tarih verilmedi.

Huawei Watch GT 3 Pro için yeni güncelleme yayınlanmaya başlandı

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji