"Yaparsa AK Parti yapar"... AKP’li başkanın muhtarlara verdiği böylesi görülmedi dedirtti

"Yaparsa AK Parti yapar"... AKP’li başkanın muhtarlara verdiği böylesi görülmedi dedirtti

Yaparsa AK Parti yapar dedirten haber! AKP'li Belediye Başkanı'nın muhtarlar toplantısı sonrasında dağıtılan hediye paketi böylesi daha önce görülmedi dedirtti.

Yaparsa AK Parti yapar dedirten haber! AKP'li vekilin muhtarlar toplantısı sonrasında dağıtılan hediye paketi böylesi daha önce görülmedi dedirtti.

Bergama'nın AKP’li Belediye Başkanı Hakan Koştu muhtarlarla bir araya geldiğinde dağıtılan hediye paketlerinden kendi fotoğrafları çıktı.

İzmir'in Bergama ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Hakan Koştu, 137 mahalle muhtarına içinde kendi resminin de bulunduğu çerçeve hediye etti. Bazı muhtarlar ise bu durumu şu şekilde yorumladı: "Bizim bildiğimiz, devlet dairelerine Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün yanı sıra Cumhurbaşkanlarının fotoğraflarının asılması uygulaması vardır. Zaten asıyoruz da. Ama bunların arasına dâhil olmak isteyen bir belediye başkanına ilk kez rastlıyoruz. Bize Sayın Koştu’nun fotoğrafı değil, köyümüze yapacağı hizmetler lazım"

37 MUHTARLA BİR ARAYA GELDİ

Bakırçay Ajans'ın haberine göre; Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, belediye tarafından Bergama Kültür Merkezi’nde (BerKM) düzenlenen toplantıda 137 mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Bergama İlçe Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı’nın da katıldığı toplantıda belediye ve resmi kurumların müdür ve daire amirleri de hazır bulundu.

DOĞALGAZ VE TOKİ BİLGİLENDİRMESİ YAPILDI

Pandemi sonrası mahalle muhtarları ile yapılan ilk toplantıda muhtarlar vatandaşların sorunlarını aktardılar. Ardından toplantıya katılan muhtarlara İZMİRGAZ tarafından 2,5 yıl önce başlatılan doğalgaz çalışmaları ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ihalesi yapılan TOKİ sosyal konutları ile ilgili bilgilendirme yapıldı. Toplantı çıkışında ise muhtarlara belediye çalışanları tarafından hediye paketi dağıtıldı. Hediye paketlerini açan muhtarlar Atatürk’ün, Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Hakan Koştu’nun çerçevelenmiş fotoğraflarıyla karşılaştılar.

BİZE FOTOĞRAF DEĞİL HİZMET LAZIM

Verilen paketlerden çıkan çerçeveleri yorumlayan bazı muhtarlar; “Bizim bildiğimiz, devlet dairelerine Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün yanı sıra Cumhurbaşkanlarının fotoğraflarının asılması uygulaması vardır. Zaten asıyoruz da. Ama bunların arasına dâhil olmak isteyen bir belediye başkanına ilk kez rastlıyoruz. Koştu kendini ne zannediyor? Bize Sayın Koştu’nun fotoğrafı değil, köyümüze yapacağı hizmetler lazım. Niye kendi fotoğrafını hediye etme gereğini duydu bilmiyoruz. Üstelik böyle bir talebimiz olmamıştı” dediler.  

Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.