Yasak Elma'daki sahne seyirciyi kitledi

Yasak Elma'daki sahne seyirciyi kitledi

Eda Ece bu kez sosyal medya paylaşımıyla gündemin nabzını yükseltti.

Yasak Elma dizisinin vazgeçilmez isimlerinden olan Eda Ece, Yıldız karakteriyle herkesten yoğun ilgi görürken bu defa Instagram hesabından yaptığı paylaşımıyla takipçilerini ve dizi severlerini şoka uğrattı. Başarılı oyuncunun yaptığı o paylaşım diziyi kökten etkileyecek bir niteliğe sahipti. Oyuncu paylaşımında öyle detaylar verdi ki herkesin ağzı açık kaldı. Bu paylaşımıyla dizi gündemine oturan isim herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Yıldız karakterinin çok özgün bir şekilde canlandıran Eda Ece, son olarak geçtiğimiz hafta pazartesi günü 102. Bölümüyle renk dolu sahneleri barındıran Yasak Elma dizisi hakkında inanılmaz bir detay verdi. Dizi hakkındaki bu şok gelişme dizi severlerinin ve oyuncunun takipçilerini heyecana uğratırken akıllarda merak edilen soru ise bundan sonra dizinin akıbeti ne olacak şeklinde oldu. Eda Ece tarafından paylaşılan Yasak elma dizisi hakkındaki bu büyük gelişme herkesin akıllarında soru işareti canlanmasına neden oldu.

Yasak Elma dizisizindeki yaşanacak gelişmelere yer verdiği paylaşımda herkesi sürpriz bir gerçek bekliyordu. Bu detayla birlikte ünlü oyuncunun takipçileri ve dizi sevenleri heyecanla pazartesi gününü beklemeye başladı. Adeta dizi hakkında sırlar veren bu paylaşım dizinin geleceğinin nasıl etkileyecek en büyük merak edilen konular arasında. Ünlü oyuncu paylaşımında öyle detaylar verdi ki dizi artık eskisi gibi olmayacak.

21 Mart Pazartesi akşamı yayınlanacak Yasak Elma dizisinin yeni bölümündeki şok gelişmeyi dizi henüz yayınlanmadan paylaşan Eda Ece, herkes tarafından şokla karşılanana bu paylaşımda: ‘’Gerçekten Pazartesi yeni bölümü kaçırmayın. 100 bölümdür oynadığımız dizide biz bile şok olduk. Kaçmaz!!! Pazartesi görüşürüz.’’ ifadelerine yer verdiği paylaşımda, dizininin ve Fox Tv’nin resmi hesaplarını da etiketledi.

6054f6e2ae298ba89b442873.jpg

Eda Ece bu paylaşımı sayesinde herkesi etkilemeyi başarırken sürpriz gelişme herkes tarafından merakla bekleniyor. 21 Mart Pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında karşımıza çıkacak dizideki şok detayların ne olacağı seyirciyi beklentiye sokarken, izleyiciyi gergin dolu bekleyişlere bıraktı.

Medya