Yeni güncellemede yılan ısırığı geliyor

Yeni güncellemede yılan ısırığı geliyor

Counter Strike güncellemesi bazı yeniliklerle beraber geldi. Counter-Strike: Global Offensive için yayınlanan bu güncelleme bazı detayları bitirirken kimilerini yeni başlattı. Hadi gelin detaylara birlikte bakalım.

Oyun tutkunlarının yakından takip ettiği Counter Strike güncellemesi sonunda kullanıcılarla buluştu. Gelen yeni güncellemede “Kırık Diş Operasyonu” sona eriyor. Böylece bir devir kapanmış oluyor. Bu operasyon paketini satın alanlar 15 Mayıs tarihine kadar etkinlik ödüllerini almak zorunda. Ancak güncelleme elbette sadece bu etkinlik üzerinde değişiklik yaratmayacak.

Öncelikle yeni bir abonelik servisinin başladığını söyleyebiliriz. CS:GO 360 ismini alan abonelik servisi resmi rekabetçi karşılaşmalardaki istatistiklerin kaydedilmesini sağlıyor. Ancak bu istatistikler son derece detaylı bir şekilde kayıt altında tutuluyor.

Güncelleme ile ilgili ortaya çıkan bir diğer detay ise yılan ısırığı isimli yeni bir kasa ile karşılaşılacağı oldu. Bu güncelleme sayesinde kasa içinden birçok envanter çıkabilecek. Ayrıca bu oyunun unutulmaz bir parçası olarak bilinen tavukların görünümleri değişiyor. En azından bunun tasarım açısından bir değişim olduğunu söyleyebiliriz.

Counter Strike güncellemesi

Bir diğer önemli detay güvenlik ve kararlılıkla ilgili oldu. Valve daha akıcı bir oyun yaratmak için güvenlik ve kararlılık konusunda düzeltmelere gitti. Valve tüm bunlara ek olarak haritalar ile ilgili bazı değişiklikler yaptı. Buna göre Grind ve Mocha ismindeki haritalar resmi karşılaşmalarda yer alabilecek.

Counter Strike 1.6 tarayıcıdan oynanabiliyor!

Valve her yeni güncellemede farklı bir harita ortaya çıkarıyor. Böylece oyunun çok daha keyifli bir hale gelmesini istiyor. İşin aslına bakacak olursak bu konuda son derece başarılı olduklarını söyleyebiliriz.

Bilim Teknoloji