Yeni Marvel filmleri ve dizileri

Yeni Marvel filmleri ve dizileri

Avengers Endgame ile fırtınalar koparan Marvel , sinematik evrenindeki yeni perdenin startını 2020 itibariyle verecek. Bilindiği üzere Spider-Man Far From

Avengers Endgame ile fırtınalar koparan Marvel, sinematik evrenindeki yeni perdenin startını 2020 itibariyle verecek. Bilindiği üzere Spider-Man Far From Home’un Endgame sonrasındaki olayları toparlayan bir film olduğu açıklanmıştı. Fakat buna rağmen filmde işlenen paralel evrenler konusu yeni perdenin de ana temalarından biri olarak görünmüştü.

Kısa süre önce gerçekleşen Comic-con etkinliğine her zaman olduğu gibi yine Marvel damga vurdu. Yeni film ve dizi duyuruları yapan Marvel, sinematik evrenindeki bir sonraki perde hakkında da bilgiler verdi.

Peki vizyona girecek olan yeni Marvel filmleri ve dizileri hangileri? Bu sorunun yanıtına geçmeden önce şunu belirtelim. Marvel, Disney+ platformu için sinematik evrenle doğrudan ilişkili dizileri de izleyicinin beğenisine sunacak. Öyle ki bu dizilerden bazıları direkt olarak filmlerle bağlantılı olacak. Örneğin Wanda Vision dizisi, direkt olarak Doctor Strange 2 filmine bağlanacak.

En çok kazanan teknoloji şirketleri

Kısacası sıkı Marvel fanlarının sinematik evreni doğru bir şekilde takip edebilmeleri için Disney+ üyeliği de almaları gerekecek.

Black Widow

Vizyon Tarihi: 1 Mayıs 2020

Falcon and the Winter Soldier Dizisi

Vizyon Tarihi: 2020 Sonbahar

The Eternals

Vizyon Tarihi: 6 Kasım 2020

Shang-Chi and the Legend of Ten Rings

Vizyon Tarihi: 12 Şubat 2021

Wanda Vision Dizisi

Vizyon Tarihi: 2021 İlkbahar

Doctor Strange and the Multiverse of Madness

Vizyon Tarihi: 7 Mayıs 2021

Loki Dizisi

Vizyon Tarihi: 2021 İlkbahar

What If…

Vizyon Tarihi: 2021 Yaz

Hawkeye Dizisi

Vizyon Tarihi: 2021 Sonbahar

Thor Love and Thunder

Vizyon Tarihi: 5 Kasım 2021

Bilim Teknoloji