Zeki Demirkubuz’un “metafizik”li Valerien Ismael paylaşımı

Zeki Demirkubuz’un “metafizik”li Valerien Ismael paylaşımı

“Hoca fizikten anlıyor lakin metafizikten anlamıyor. Beşiktaş gibi karmaşık ve gerçeküstü bir kulübün futbol takımını yönetmek için, futbolun ötesinde bir maharet, iç dünyası ve hayat bilgisi gerekir”

Yönetmen Zeki Demirkubuz, Beşiktaş Futbol Takımı hakkında açıklamalarda bulundu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Zeki Demirkubuz, “Hoca fizikten anlıyor lakin metafizikten anlamıyor. Beşiktaş gibi karmaşık ve gerçeküstü bir kulübün futbol takımını yönetmek için, futbolun ötesinde bir maharet, iç dünyası ve hayat bilgisi gerekir” ifadelerini kullandı.

“OLMAYACAK GİBİ”

Demirkubuz’un paylaşımları şu şekilde:

“Bu arada, futbol bilgisini Necip’i küçümseyerek, Beşiktaşlılığını Ersin’e söverek göstermeye çalışmak taraftarlık değil ….

Hoca fizikten anlıyor lakin metafizikten anlamıyor. Beşiktaş gibi karmaşık ve gerçeküstü bir kulübün futbol takımını yönetmek için, futbolun ötesinde bir maharet, iç dünyası ve hayat bilgisi gerekir.

V. İsmail’in niyetinden ve iyiliğinden şüphe etmiyoruz lakin olmayacak galiba. İşini fazla kişiselleştirdi, çok korkuyor, çok tedirgin ve takımı yönetmekten çok sınava çekilmiş öğrenci gibi davranıyor. Bu … çukurunda bu şekilde başarması çok zor.”

 

zeki2.jpg