3 aylık bebeğiyle kavgaya karışan kadın çocuğunun hayatına mal oldu

3 aylık bebeğiyle kavgaya karışan kadın çocuğunun hayatına mal oldu

ABD’de bir kadın, otoparkta başka bir kadınla kavga ettiği sırada kucağındaki üç aylık bebeğini yere düşürdü. Bebek, kaldırıldığı hastanede

ABD’de bir kadın, otoparkta başka bir kadınla kavga ettiği sırada kucağındaki üç aylık bebeğini yere düşürdü. Bebek, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Yerel medya, anne Harrison’ın ‘cinayet’ ve ‘çocuğa zulüm’ ile suçlandığını; kavgaya karışan diğer kadının herhangi bir sebeple suçlanmadığını duyurdu. Yetkililer, olaya karışan diğer kişilerin de gözaltına alınabileceğini bildirdi.

Olay, Georgia eyaletindeki Moultrie bölgesinde meydana geldi. Karen Lashun Harrison (26), kucağında üç aylık bebeği ile otoparkta başka bir kadın ile tartıştı. Harrison, kavgaya dönüşen tartışma sırasında kucağındaki bebeğini düşürdü. Güvenlik kamerasınca kaydedilen görüntülerde, anne Harrison ve diğer kadının kavga ettiği sırada, çevredekilerin düşen bebeğin yardımına koştuğu ve yerden aldığı görüldü. Olay sonrası hastaneye kaldırılan 3 aylık bebek, hayatını kaybetti.