Acun bile şaşırdı: Dengeler alt üst oldu

Acun bile şaşırdı: Dengeler alt üst oldu

Tv8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da hiç akla gelmeyecek olaylar yaşanıyor.

Her bölümünde farklı bir heyecan yaşatan Survivor yarışmasında yayınlanan son bölümde ise dokunulmazlık oyunu için çaba sarf edildi. Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasında yaşanan rekabet çok ilginç sonuçları ortaya çıkardı. Yarışmada bir hafta daha kalmak için takımı adına yarışan tüm oyuncuları oldukça zor bir oyun bekliyordu. 

Dokunulmazlık oyununu kazanan takım derin bir nefes alırken kaybeden takım ise eleme adayını seçmek için konseyde toplandılar. Rekabet ve hırs dolu dokunulmazlık oyunun kazanını ise 10 – 7 olarak Ünlüler takımı kazandı. 6 – 6 oyun skoruna kadar baş başa gelen takımlar dengeleri bir anda değiştirdi.

Ünlüler takımının atağının ardından, skor bir anda değişti ve 9 – 6 oldu. Bir oyun daha kazanan ünlüler takımında İsmail ve Reşat’ın karşı karşıya gelmesinin hemen arkasından zorlu oyunu kazanan İsmail, takımını bir hafta daha adada tuttu. Sevilen yarışmada ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmıştı.

Survivor’da ilk dokunulmaz oyununu kazanan Gönüllüler takımı, Ünlüler takımını eleme konseyine göndermiş oldu. Ünlüler takımının eleme konseyi ise oldukça heyecanlı geçti. Gonca’nın ilk eleme adayı seçildiği konseyde itiraflarda yapılmıştı. Gonca, takım arkadaşı Çağrı’nın argo konuştuğunu ve rahatsız olduğunu dile getirmişti fakat Çağrı tüm bu iddiaları yalanlamış ve kabul etmemişti.

Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Ayşe’nin elemek konseyinde isimlerinin yazılması ise milyonlara büyük bir şok yaşattı. Hanzade ve Aleyna Çalışkan’ın dört oy alması ise eleme adayının iki kişi olmasına neden oldu. Bunun üzerine birçok sosyal medya kullanıcısı “Artık elemeler sadece bizi değil Acun Ilıcalı’yı bile şaşırtacak” tarzında yorumlar yaparak düşüncelerini dile getirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv