Bir Zamanlar Çukurova ve Camdaki Kız reyting savaşında

Bir Zamanlar Çukurova ve Camdaki Kız reyting savaşında

Televizyon ekranlarına dengeleri değiştirecek bir rakip geliyor.

Her ne kadar Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizilere rakip olacağı düşünülse de aslında bu 3 dizide birbiriyle kardeş. Camdaki Kız dizisi de bu üç başarılı diziye kardeş olarak gelecek. Aynı yapımdan çıkan kaliteli dizilerin ana maddesi ise Gülseren Budayıcıoğlu’nun değerli kitaplarından çıkıyor.

Büyük bir tempoyla çalışmalarına başlayan Camdaki Kız ekibi, yayın tarihini de duyurdu. Sadece birkaç gün sonra yayın hayatına başlayacak olan dizinin reytingleri de şimdiden merak ediliyor. Yayınlanan fragmana yayın tarihini ekleyen Camdaki Kız dizisi 1 Nisan günü ekranlara gelecek. Bu da demek oluyor ki; Bir Zamanlar Çukurova dizisi ipleri Kanal D’nin ellerine bırakacak.

Camdaki Kız üstün bir başarı gösterirse yıllardır ekranlarda olan ve reytinglerde hep ilk sıralarda yerini alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin sonunu getirebilir. 1 Nisan Perşembe günü ekranlara gelecek olan dizinin rakipleri; Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev ve ekranlara 1 Nisan Perşembe gelmesi beklenen Bir Zamanlar Kıbrıs…

Ekranlarda yeni bir döneme imza atacak olan Camdaki Kız dizisinin kadrosundakiler ise merakla araştırılıyor. Nalan karakterine hayat verecek olan Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun başrol paylaşacağı dizide; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi isimler yer alacak.

1 Nisan Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından yayın hayatına başlayacak olan iddialı dizinin, ilk bölümü ise merakla bekleniyor. Gerçek bir aşk hikayesini anlatacak olan Camdaki Kız, sosyal medya mecralarında ise kısa bir sürede büyük yankı uyandırdı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv