Hande Erçel gündemden hiç düşmüyor

Hande Erçel gündemden hiç düşmüyor

Oynadığı diziler kadar özel hayatıyla da gündemde olan ünlülerden birisi olan Hande Erçel, magazin gündeminde en çok konuşulan ünlüler arasında zirvede yer alıyor.

Magazin gündemini gün içinde birçok kez sallayan ünlü oyuncu Hande Erçel’in, attığı adım sosyal medyada yankılanıyor. 20 Milyona ulaştığı sosyal medya hesabından gün içinde sürekli paylaşım yapan Hande Erçel, aşk hayatıyla ve giyim tarzıyla sürekli gündemde olmaya devam ediyor. Erçel, şimdi de giydiği pantolonun fiyatıyla magazin gündemine bomba gibi düştü.

Oynadığı dizilerle ve yaptığı projelerle gözler önünde olan, Hande Erçel, aldığı ücretlerle en çok konuşulan ünlüler arasında yer alıyor. En son bir reklam filminden 1 Milyondan fazla ücrete anlaştığı öğrenilen Hande Erçel, paraya para demiyor şeklinde gelen yorumlarla sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Şimdi ise giydiği Alexanderwang marka pantolon ile gündeme gelen Erçel, fiyatıyla da duyanları şaşırttı.

 

En çok kazanan ünlüler arasında yer alan ünlü oyuncu Hande Erçel, en ünlü firmalarla, en yüksek fiyatlara anlaşıyor. Aldığı ücretlerle ve yaşadığı aşklarla sürekli gündemden düşmeyen Erçel, bu kez fahiş fiyatlı pantolonuyla sosyal medyanın diline düştü.

En çok takip edilen ünlülerden biri olan ünlü oyuncu Hande Erçel, sosyal medyadan pek çok anını paylaşıyor. Sürekli gündemde kalmayı başaran ünlü oyuncunun bu kez yeni bombası ise giydiği Alexanderwang marka pantolonu oldu. Pantolonun fiyatını duyan takipçileri tarafından pek çok yoruma sebep olan Erçel, giyim tarzı ile sürekli konuşuluyor. Neredeyse günde 3 kez gündeme gelen Erçel’in, Alexanderwang marka pantolonun fiyatı 7 Bin TL.

handerlfkdl.jpg

En gözde ünlülerden olan Hande Erçel’in, kıyafetlerinin fiyatları sürekli konuşuluyor. Sosyal medyada şimdi de Alexanderwang marka pantolonuyla gündem olan Erçel’e, pantolonun fiyatı hakkında pek çok yorum geliyor. Bir mekana girerken görüntülenen Erçel, yüksek fiyatlı pantolonuyla sosyal medyada hala konuşuluyor.

 

Medya