Seyirci hayretle izledi, Müge Anlı'nın bel kemiği açıkladı

Seyirci hayretle izledi, Müge Anlı'nın bel kemiği açıkladı

Müge Anlı’da son yaşanan bu gelişme dudak uçuklattı. Programın en önemli isminin yaptığı bu açıklama gerçekleri ortaya çıkardı

Ekranların sevilen ve her bölümüyle heyecanı zirvede ilerleyen tv programı Müge Anlı İle Tatlı Sert’in bir ismi gerçekleri ortaya çıkaran açıklamasıyla herkesi şok içerisinde bıraktı. Bu açıklamanın yapılmasıyla programın sevenleri ise derin bir üzüntü ve şok yaşarken gerçeklerin ortaya çıkması herkeste bir hezeyana neden oldu. Şok eden açıklamanın ardından herkesin kafasındaki o sorun ise ‘’Program bundan sonra nasıl devam edecek’’ oldu.

Açıklanan gerçeklerde aslında olayların hiç görüldüğü gibi yaşanmadığı anlaşılırken, bu şok açıklamanın sosyal medyada da gündeme gelmesi kimse için şaşırtıcı olmadı. Bu gelişme ile beraber Müge Anlı İle Tatlı Sert programının artık nasıl devam edeceği ise büyük meraklardan bir tanesi. Herkes tarafından merak edilen açıklama ise uzun yıllar Müge Anlı’da bulunan Arif Verimli tarafından yapıldı.

14 yıldır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alan Arif Verimli yaptığı açıklamada neden ayrıldığına dair açıklamalarda bulundu. 14 yıldır programda bulunan Arif Verimli, ‘’kırgınlığım var’’ diyerek programdan ayrılmış. Buruk ayrılığın perde arakasında ise sürpriz detaylar yer alıyordu. Sosyal medyada derinlik kazanan bu gelişmenin detayları sürpriz ayrılığın nedenini açıklıyordu.

Sosyal medya fenomeni Pucca ‘’ Müge Anlı ve Arif Hoca küsmesi bütün ayrıntılarıyla; gizli kamera görüntüleriyle toplam 4 saat’ diye video olsa, bak samimiyim, yemin ederim bir saniyesini kaçırmadan izlerim. Öyle boş bir hayat düşün işte.’’ diyerek büyük etkileşim alırken Arif Verimli ’den bu paylaşıma cevap gecikmedi.

ekran-resmi-2021-03-20-105208.webp

Prof. Dr. Arif Verimli ise Twitter hesabından bu paylaşıma: "Ben kimseye küsmem ama dönmem de gidince... İnanın ayrılığımın gizli, kapaklı bir hikayesi yok. Çok net şekilde açıkladım. Mesleki etik değerlere, deontolojik sınırlara müdahale edilirse hiçbir yerde durmam. Çok konuşan çok bilen değildir. Sevgilerle..." yer verdi. Sevilen program bundan sonra nasıl devam edecek merakla bekleniyor.

Medya