“Işık mışık yok!”

“Işık mışık yok!”

Ekranların en sevilen oyuncularından olan Kenan İmirzalıoğlu, ilgi odağında olmaya devam ediyor. Her yaptığı proje çok konuşulan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, kameraların odağından kaçamıyor.

Sinem Kobal’la olan evliliğinden, geçtiğimiz aylarda ‘Lalin’ adında bir kızları olan Kenan İmirzalıoğlu, evliliği hakkında da çok merak edilen ünlüler arasında yer alıyor. Kızları Lalin’in fotoğrafını paylaşmayan çifte sosyal medyadan merak dolu yorumlar geliyor. İstanbul’da bir mekana yemek yemek için gelen ünlü oyuncuya magazin muhabirleri tarafından, Kurtlar Vadisi’ne yeşil ışık mı yaktınız sorusu geldi. Kenan İmirzalıoğlu’nun Kurtlar Vadisi açıklaması olay oldu.

Televizyon dünyasının en sevilen erkek oyuncularından olan Kenan İmirzalıoğlu hakkında, tarih dersi için özel ders alacak iddiaları sosyal medyada gündem olmuştu. Muhabirlerin tarih dersi için Kenan İmirzalıoğlu’na yönelttiği soruya ünlü oyuncu gülerek cevap verdi. “Bir özel hoca tutmadım ama niyetimiz var” diyen ünlü oyuncuya sorular peş peşe geldi. Türk ve Dünya Tarihi hakkında merakı ve ilgisi olan ünlü oyuncu, daha iyi öğrenmek için bir tarih öğretmeniyle çalışma niyetinin olduğunu dile getirdi. İmirzalıoğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi yıl dönümünde, günün anlam ve önemine dikkat çekerek, şehitleri minnetle andı.

İstanbul’da boğaz kenarında yemek yemek için bir mekana gelen Kenan İmirzalıoğlu, muhabirlerin sorularından kaçamadı. Özel hayatıyla ilgili pek çok soru alan ünlü oyuncu, kızı Lalin hakkında gelen meraklı sorulara, yavaş yavaş büyüyor şeklinde bir açıklama yaptı. Milyonların severek takip ettiği ve sosyal medyada sürekli konuşulan Milyoner programının sunucusu İmirzalıoğlu, program çekimlerine devam edeceğini belirtti.

Aylardır sosyal medyada dolaşan bir söylenti olduğunu dile getiren ünlü oyuncu, Kurtlar Vadisi hakkında da muhabirlere olay açıklamalarda bulundu. Oynadığı dizilerle ve pek çok projeyle gözler önünde olan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, yeni projeler var mı sorusuna, “birçok projeye bakıyorum, konuşuyorum, yeni gelişmeler oldukça haberiniz olur” şeklinde bir açıklama yaptı. Kurtlar Vadisi için “ortada ışık yok” diyen ünlü oyuncu, yanlış anlaşıldığını, Kurtlar Vadisi hakkında bir görüşmesinin olmadığını dile getirdi

En sevilen dizilerden olan Kurtlar Vadisi için yeşil ışık mı yaktı şeklinde sosyal medya da çıkan söylentilere ünlü oyuncu, son noktayı koydu. Gelecek projelerimden vakti gelince haberiniz olur diyen ünlü oyuncu, Kurtlar Vadisi hakkında bir görüşmesinin olmadığını, yeşil ışık yakmadığını belirtti. Yanlış anlamalar olduğunu söyleyen İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi için son noktayı koydu.

Medya