Acun Ilıcalı resti çekip, cezaevine göndermişti, değişimi şok etti! Öyle bir hale gelmiş ki, kimse inanamıyor! Meğer Masterchef Murat...

Acun Ilıcalı resti çekip, cezaevine göndermişti, değişimi şok etti! Öyle bir hale gelmiş ki, kimse inanamıyor! Meğer Masterchef Murat...

MasterChef yarışmasında ekranlarda yer alarak ün kazanan MasterChef Murat sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımları ile milyonlarca kişinin tepkisini kazanmıştı.

Yarışma ile birlikte tanınmayı başaran Murat’ın sosyal medya hesabı üzerinden papağana işkence ettiği görüntüler özellikle de hayvan severlerin büyük ölçüde tepkilerine neden olmuştu. Yaşanan bu gelişmeler ardından Acun Ilıcalı da sessiz kalmamıştı. Bu işkenceler ardından papağan MasterChef Murat’ın elinden alınmış ve tedavi görmüştü. Ancak görmüş olduğu tedaviye rağmen yine de papağan kurtulamamıştı. Yaşanan tüm bu gelişmeler ardından Acun Ilıcalı da sessiz kalmamış ve Murat için “İnsan müsvettesi” diyerek onu cezaevine göndermişti.

MasterChef programından ziyade papağana etmiş olduğu cani işkenceler ardından iğrenç bir şekilde tanınan Murat Özdemir uzun süredir sessiz kalmıştı. Bu sessizliğin ardından Murat Özdemir’de meydana gelen gelişmeler görenlerin ağzını açık bıraktı. Saçlarını uzatan ve aynı zamanda da sakal bırakan Murat Özdemir görenlerin resmen tanımasına engel olmuştu.

fgdthdtg.jpg

Papağana yapmış olduğu işkenceler ardından Murat Özdemir bir süre tedavi gördü. Daha sonrasında ise o gün için bir açıklamada bulundu. Yapmış olduğu açıklamada videoyu çekmiş olduğu gün çok fazla alkol almış olduğunu ve bilincinin de yerinde olmadığını dile getirdi.

etydttfr.jpg

Papağanın boğazını sıkan Murat Özdemir yaşanan tüm bu gelişmeler ardından yaşananlardan dolayı herkesten özür dilediğini açıkladı. Bu özür de pek çok kişinin tepki göstermesine neden oldu. Sosyal medya üzerinden pek çok insan özür dilenmesi gereken kişilerin insanlar olmadığını ve papağanı geri getirmediği gibi sözlerle tepkilerini dile getirdi.

hjhyjhj.jpg

Uzun süreli sessizlik ardından yeniden sosyal medyada yer alan Murat Özdemir şimdilerde yapmış olduğu yemek paylaşımları ile ön planda olmaya çalışıyor. Yeni sakallı ve uzun saçlı halini gören kişiler ise resmen Murat Özdemir’i tanıyamıyorlar. Bu yeni imajı ile birlikte sosyal medya üzerinden aktif olmaya ve yemek videoları ile ön planda olmaya çalışıyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin