AKP'li Mehmet Metiner "Soylu ile abi kardeşiz" dedi!

AKP'li Mehmet Metiner "Soylu ile abi kardeşiz" dedi!

CNN Türk ekranlarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasında geçen tartışma sebebiyle gündemden düşmeyen AKP'li Mehmet Metiner geri adım attı. Metiner, "Herkes bilsin ki Soylu ile aramızda ne bir kavga vardır ne bir düşmanlık." paylaşımında bulundu.

 

CNN Türk ekranlarında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile arasında geçen tartışma sebebiyle gündemden düşmeyen AKP'li Mehmet Metiner geri adım attı.

Canlı yayın ekranlarında yaşanan tartışma sosyal medyaya taşınmış, Metiner kişisel Twitter adresinden gün içinde pek çok paylaşımda bulunmuştu.

METİNER GERİ ADIM ATTI

AKP'li Mehmet Metiner yeni yaptığı paylaşımda geri adım atarak Süleyman Soylu ile arasında 'abi kardeş' ilişkisi olduğunu söyledi. Metiner şu açıklamayı yaptı; Kime hizmet ettiği besbelli olan bir haber sitesinde ismini vermeden yazan o müptezele cevabımdır: Soylu’yu bana karşı savunmak ve Soylu üzerinden bana saldırmak çakallığın ötesinde bir siyasi tuzak. Herkes bilsin ki Soylu ile aramızda ne bir kavga vardır ne bir düşmanlık.

'ÇAKALLARIN OYUNUNU BOZARIZ'

Buradan duyuruyorum: Soylu bakanımızla yaşadığımız tatsız tartışma ikimizi ilgilendirir. Biz abi-kardeşiz. Bu tartışmayı fırsat bilip üzerimizden hesaplarını görmek isteyen medyadaki o çakallar bilsinler ki biz bir ve beraberiz. Çakalların oyununu bozarız.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler
Politika