Arıza dizisinin senaristleri büyük arıza çıkardı

Arıza dizisinin senaristleri büyük arıza çıkardı

Arıza dizisinde başrollere hayat veren Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş her yeni bölümde ekranlarda yankı uyandırmaya devam ediyor. Senaristlerin son hamlesi bütün izleyicileri şaşırttı.

Arıza dizisinin yayınlanan son bölümünde Halide ve Ali Rıza safhasında çok önemli gelişmeler yaşanmıştı ve çift evlilik için gün saymaya başlamıştı. Fakat öyle bir şey yaşandı ki ikilinin aşkı kötü bir adamın eline geçti ve Halide tutsak alındı.

Arıza dizisinin yayınlanan son bölümünde Halide ve Ali Rıza arasında yaşanan beklenmedik olay akıllara durgunluk vermişti. Dizinin yayınlanan yeni bölüm tanıtımında ise Halide tutsak edildiği yerde Ali Rıza’nın kendisine söylediği şeyleri anımsadı. Son derece romantik olan o sahnenin ardından milyonlarca kişi ikilinin sonunun ne olacağını düşünmeye başladı. Halide hakkında ise ayrılık kararı resmen çıktı.

di-sg38xgak8fqd.jpg

Arıza dizisinin yeni bölümü merakla beklenirken Halide’nin tutsak edildiği yerden kurtulup kurtulamayacağı seyircinin kafasında soru işaretlerine neden oldu. Ali Rıza, Balaban’ı aramış ve Halide’nin yerini ondan öğrenmeye çalıştı. Fakat Balaban, Halide’yi kaçıran kişinin kendisi olmadığını dile getirdi. İhtiyar ise ısrarlar bu işte Balaban’ın bir parmağı olduğunu düşünmeye başladı. Yeni bölümün ardından Halide dizide yer alacak mı?

Halide, arıza dizisinden ayrılacak mı?

Halide’nin tutsak olması tüm dengeleri değiştirirken karşısına Balaban’ın çıkması her şeyi daha da kötü bir konuma getirdi. Halide, Balaban’dan bugüne kadar ailesiyle ilgili hiç duymadığı şeyleri duydu. Balaban’ı masaya oturtma kararı alan İhtiyar’ın aklında kurguladığı planı ise merak konusu oldu. Seyirci bu sahnelerin ardından İhtiyar’ın Balaban’a karşı bir planı olduğunu ve Balaban’ın bunu öğrenerek Halide’ye zarar vereceğini iddia etti. Bunlar her ne kadar söylenti olsa da Halide’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı bilinmiyor.

Arıza dizisinin başrolüne hayat veren Halide, tutsak edilmesiyle beraber tüm dengeleri değiştirdi. Milyonlarca kişi Balaban’ın Halide’ye zarar verme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti. Diziden ayrılacağı iddia edilen Halide’nin sonunun ne olacağı merak konusu oldu. Ali Rıza’ya, “Ölüm bile ayıramaz bizi!” demişti Halide, şimdi ise her şey çok daha farklı bir seyirde…

Medya