Arşiv konuşuyor… Fatih Tezcan Fethullah Gülen’e hayranlığını anlatıyor: Nasıl koruması olabilirim

Arşiv konuşuyor… Fatih Tezcan Fethullah Gülen’e hayranlığını anlatıyor: Nasıl koruması olabilirim

Provokatif paylaşımları ile bilinen Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan’ın 2010 yılında Fettullah Gülen'e övgüler yağdırarak, koruma olmak istediği sözler

Provokatif paylaşımları ile bilinen Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan’ın 2010 yılında Fettullah Gülen'e övgüler yağdırarak, koruma olmak istediği sözler sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Provokatif paylaşımları ile bilinen Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan’ın sabıka kaydı ortaya çıktı. Çocuk kaçırmadan tehdide, adam yaralamadan resmi belgeden sahteciliğe kadar bir çok suçtan sabıka kaydı bulunduğu  ortaya çıkmıştı.

Tezcan’ın şimdi de 2010 yılında Fettullah Gülen'e övgüler yağdırarak, koruma olmak istediği sözler sosyal medyada yeniden gündem oldu.

İŞTE TEZCAN'IN KİRLİ SİCİLİ

Provokatif paylaşımları ile bilinen Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan’ın kabarık sabıka kaydı ortaya çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Avukatı Celal Celik, Atatürk düşmanı gerici Fatih Tezcan’ın sabıka kaydını sosyal medya hesabından paylaştı.

Fatih Tezcan’ın son 1 yıl içinde 2 kez toplamda 21 ay 20 gün hapis cezası aldığını duyuran Avukat Celal Çelik’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

Çocuk kaçırma, tehdit, yaralama, sahtecilik… İşte gerici Fatih Tezcan’ın kayıp sicili  

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika