Asghar Farhadi'nin yeni filminden görseller geldi!

Asghar Farhadi'nin yeni filminden görseller geldi!

Oscar ödüllü Asghar Farhadi'nin, başrollerini Penélope Cruz ve Javier Bardem'in paylaştıığı merakla beklenen yeni filmi Everybody Knows'un çekimleri devam ediyor. Dünya prömiyerini 71. Cannes Film Festivali'nde açılış filmi...

Oscar ödüllü Asghar Farhadi'nin, başrollerini Penélope Cruz ve Javier Bardem'in paylaştıığı merakla beklenen yeni filmi Everybody Knows'un çekimleri devam ediyor. Dünya prömiyerini 71. Cannes Film Festivali'nde açılış filmi olarak yapacak filmden yeni görseller yayınlandı. 

Film ayrıca, The Salesman, About Elly, ve A Separation filmleriyle tanınan yönetmenin ilk İspanyolca filmi olma özelliğini de taşıyor. 

Senaryosunu da Farhadi’nin kaleme aldığı Everybody Knows, Buenos Aires’te yaşayan İspanyol bir ailenin, bir kutlama için İspanya’daki köylerine döndükleri sırada yaşanan beklenmedik bir gelişmeyle hayatlarının tam manasıyla değişmesinin hikâyesini anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda, Penelope Cruz ve Javier Bardem’e Ricardo Darin, Barbara Lennie, Carla Campra ve Inma Cuesta gibi isimler yer alıyor. 

Filmden yeni kareler;

everybody-knows-1-filmloverss.jpg

everybody-knows-2-filmloverss.jpg

everybody-knows-3-filmloverss.jpg

everybody-knows-4-filmloverss.jpg

everybody-knows-7-filmloverss.jpg

everybody-knows-8-filmloverss.jpg

everybody-knows9-filmloverss.jpg

everybody-knows-filmloverss.jpg

everybody-knows-filmloverss-1.jpg

everybody-knows-penelope-cruz-filmloverss.jpg

Filmin daha önce yayınlanmış olan fragmanı ise şöyle:

Kaynak: Filmloverss

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat