Baraj dizisinin final tarihi belli oldu

Baraj dizisinin final tarihi belli oldu

FOX TV’nin sevilen dizilerinden olan Baraj için geri sayım başladı. Dizideki çekişmeli sahnelerin yaşanmasıyla, finale doğru, beklenen senaryo gerçekleşecek mi merakla bekleniyor.

Her Salı akşamları ekranlara gelişen ünlü dizi Baraj, reyting listelerinde yerini alan dizilerden olmuştu. Başrolleri Biran Damla Yılmaz ve Feyyaz Duman’ın paylaştığı dizide baş karakterler arasında yaşananlar ilgiyle izlenmişti.

Baraj dizisi, hikayesi ile seyirciyi ekrana kilitlemeye devam ederken, yeni bir gelişmeyle bu sezon seyirciye veda edeceği haberleri gündeme bomba gibi düştü. Dizinin takipçileri tarafından hüzün yaratan bu haberle Baraj dizisi yeni sezonda ekranlarda olmayacak. Dizi bu sezonda da, Baraj’dan çıkıp, İstanbul’a taşınma sahneleri ve sonrasında Nazım’ın başına gelen sinsi oyunlar, zenginlik, intikam derken, reytinglerde en üst sıralarda yerini aldı. Dizinin yükselişe geçtiği bölümlerden sonra, seyircinin tepkileri yön değiştirdi. Dizinin artık ilerlemeyeceğini ve çelişkili olduğunu düşünen izleyenler, sosyal medya da final yapacağını konuşmaya başladı.

Hırs ve nefretin vücut bulmuş halini ekranlardan izleten Baraj dizisinde, Nehir ve Nazım’ın final bölümünde kavuşup kavuşamayacakları ise merak ediliyor. Sahnelerdeki nefretin seyirciye çok fazla izletilmesinden sonra, kötü örnek olduğu iddialarından dolayı mı final kararı alındı, henüz net değil ama, Baraj’ın sonuna doğru yaklaşıldı. İzleyiciyi, bol bol hüzün saracak sahnelerin yaşanacağı final bölümünde, ortaya atılan bir iddiaya göre, Nehir ve Nazım’ın kavuşacağı anda yaşanacak bir olay intikam ateşini yeniden harlayacak. Nazım, Nehir’i terk ettikten sonra, Nehir cephesinde sular durulmuyor. Nazım’dan alacağı intikam için yeminini bozan Nehir, Nazım’ın canını yakmak için pek çok yol deneyecek. Finale doğru, Nazım, seyirciye geçirdiği pişmanlık duygusu ile izleyenlerden tam not alacak. Nehir, Nazım’a bir şans daha verecek.

Baraj dizisinin finali mutlu sonla bitecek derken, işler birden ters dönecek. Nazım ve Nehir evlenecek ancak Tarık ise Nehir’i hala sevdiğini belli edecek. Hatta Nehir’i tekrar elde etmek için çabalayacak ancak, bunlar sonuç vermeyecek. Tarık’tan dolayı çok üzülen Nehir, kendisini gerçekten sevenin Nazım olduğunu anlayacak. Nazım ve Nehir’in evlendikleri gün, Nazım’ın öldürüldüğü sahneler şimdiden merakla bekleniyor. Tarık bundan sonra firar edecek ve Nehir’in nefretini bir kez daha kazanacak. Nazım’ı vurarak öldürdüğü için, Tarık’tan intikam alacak. Dizinin finalinin belki de en kötü sonla biten karakteri ise Tarık olacak. Tarık acı bir sonla, Nehir tarafından öldürülecek.

Kavuşamadan ölen Nazım için herkes çok üzülecek. Kimsenin yüzünün gülmediği bu final seyircinin aklına kazınacak. Ölerek diziye veda eden Nazım’ın ardından, Nehir büyük acılar yaşayacak. Bahar ise, bunlar olmadan önce, Nehir ve Nazım’ın barışması ile diziden ayrılacak. Kötü bir sonla ekranlara veda edecek Baraj dizisinin final bölümü seyirciyi şimdiden meraka sürükledi. Baraj dizisinin final yapmasıyla merakla beklenen Savaşçı dizisi içinde yer açıldı. Baraj dizisinin sevenlerine kötü haber gelirken, Savaşçı dizisinin bekleyenlerine de umut doğdu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv