Survivor yarışmacıları Acun'u sıktı, yüzünü eski yarışmacılara döndü

Survivor yarışmacıları Acun'u sıktı, yüzünü eski yarışmacılara döndü

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmaları arasında yerini alan Survivor yarışmasında dikkatler birleşme partisine odaklandı.

Fragmanın ardından birçok sosyal medya kullanıcısı konu hakkında yorumlar yaparak düşüncelerini dile getirdiler. Sercan ve Ardahan’ın adaya adım atmasıyla tüm dengeler değişti. Sevilen iki isim Survivor 2020 yılına damgasını koymuştu. Hem performanslarını hem de sempatik tavırlarıyla milyonlarca hayran kitlesi kazanan Sercan ve Ardahan’ın adada olması seyircileri farklı yorumlara sürükledi.

Birçok sosyal medya kullanıcısı geçmiş sezonların bu sezondan daha iyi olduğunu iddia ederken birçok kullanıcıysa adada bulunan yarışmacılardan Acun Ilıcalı’nın sıkıldığını ve reyting getirmediği için adadaki oyuncuları yavaş yavaş göndererek eski sezonda bulunan oyuncuları getireceğini ifade etti. Henüz iddia aşamasında olan bu konu ise gündemi adeta deldi geçti.

Birleşme partisi hazırlığı içerisinde olan Acun Medya, hem Yunan oyuncuları hem de Türk oyuncuları bir araya getirdi. Futbol maçı yapılacağını yayınlanan fragmanda açıklayan Acun Ilıcalı, Sercan ve Ardahan’ı sahaya davet etti. Sercan ve Ardahan’ın tozu dumana katacağı ise fragmandan sonra konuşulmaya başladı.

Survivor adasında tartışmalara neden olan isimlerden biride Hanzade oluyor. Birçok sosyal medya kullanıcısı Hanzade’nin neden birleşme partisine kaldığına anlam veremediğini açıkladı. Youtube kanalından paylaşılan Youtube kanalına, Mustafa Özer isimli bir kullanıcısı ise “Hanzade birleşmeye kaldıysa benim bu hayatta başarmayacağım bir şey yoktur” sözlerini dile getirdi.

Birçok kişi ise yayınlanan ikinci fragmanının birincisiyle aynı olduğunu dile getirirken, sadece futbol kısmının fragmana eklendiğine dair yorumlar yaptılar. Fırtına gibi eseceği düşünülen Sercan ve Ardahan’ın Survivor 2020’de futbol performansları da akılda kazılı bir şekilde kaldı. Sizce Survivor yarışmasının yeni bölümünde neler olacak?

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv