Yasmin Erbil öyle bir poz verdi ki...

Yasmin Erbil öyle bir poz verdi ki...

Ünlü şovmenin kızlarından biri olan Yasmin Erbil son paylaşımıyla milyonları kendisine hasta etti. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan güzel sunucu, paylaşımlarını 216 Bin takipçisine beğendiriyor.

25 yaşındaki güzel sunucu, hem hayatından hem de ailesinden paylaşımlar yaparak sosyal medya hesabından paylaşımlar yapıyor. Kısa bir süre önce Memet Özer ile Mutfakta programının 349. Bölümüne katılan Erbil, neşeli ve renkli kişiliğini programda göstermiş ve yemek hakkında bilgilerini ortaya koymuştu.

Sempatik ve samimi tavırlarının hemen yanında güzelliği ve fiziğiyle de sık sık gündeme gelen Yasmin Erbil’den kısa süre önce bir paylaşım geldi. Siyah beyaz bir videoya da Instagram’ın bir özelliği olan Boomerang’la video çeken Yasmin Erbil dekolteli kıyafetiyle odak noktası oldu. Binlerce hayran kitlesi bulunan Yasmin Erbil’in bu paylaşımı 24 saat içerisinde 51 bin görüntüleme aldı.

Saçını elleriyle tuttuğu ve çekici bir bakış attığı bu video kısa sürede sosyal medya kullanıcıları tarafından yayıldı. Kısa mini ve belinin inceliğini gösteren bir elbise giyerek üzerine kot çeken alan Yasmin Erbil’in tarzı çok konuşulanlar arasında yerini alıyor. Yakın arkadaşlarının yorumları ise dikkatleri üzerine çekti.

yaso.jpg

Yasmin Erbil’in yaptığı bu paylaşıma ise @alademirel1 isimli bir kullanıcı büyük harflerle “Yaktın be kardeşim” yazarak duygularını ifade etti. Sevilen sunucunun bir kutlamada babasıyla olan fotoğrafına, Mehmet Ali Erbil’in emojiyle sansür koyması takipçilerinin dikkatinden kaçmamış ve Yasmin Erbil ne zaman dekolteli bir paylaşım yapsa gündeme geldi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv