Poyraz ve Merve iddiasına Acun Ilıcalı ne diyecek?

Poyraz ve Merve iddiasına Acun Ilıcalı ne diyecek?

Survivor, O Ses Türkiye, Masterchef Türkiye, Exxen vs. derken Türkiye’nin en çok gündemde kalan isimleri arasında ilk sırada yer alan Acun Ilıcalı; bu kez büyük bir iddianın ortasında yer aldı.

Büyük bir mücadeleyle devam eden ve her bölümüyle birlikte izleyenlerin dikkatini çeken Survivor’da Poyraz ve Merve rüzgarı esmeye devam ediyor. Her bölüm sonrası en az 1 haberle magazin gündeminin dikkatini üzerlerine çeken isimli, Acun Ilıcalı ile yaptıkları voleybol maçının sonrasında Twitter’da çok fazla yorum almıştı.

“Kaybetmem” diyen Poyraz ve bununla birlikte büyük bir hırsla mücadele etmekte olan Merve; ne yazık ki Acun Ilıcalı’ya karşı gelemediler. Sürekli olarak voleybol ve futbol oynayan Acun ile ilgili bunun sonrasında açıklama gerçekleştirildi. Acun Ilıcalı’nın neden sürekli voleybol ve futbol oynadığını bir Twitter kullanıcı yorumladı.

@Luciferdedektif kullanıcı adına sahip olan “Lucifer” takma adlı bir şahıs, direkt olarak konuyla ilgili olarak “Acun voleybolda ısrar ediyor çünkü biliyor ki basketbol oynasa Poyraz ve Merve'ye kaybedecek :))” yorumunu yaptı. Yaptığı yoruma ise Poyraz’ın fotoğrafını koydu. Fotoğrafta Poyraz’ın “kaybetmem” dediği yer yer aldı. Bu yorumuyla Acun Ilıcalı’nın basketboldan korktuğunu iddia eden şahsın bu iddiasına karşılık; oyunlardaki hırsıyla bilinen Ilıcalı’nın bir basketbol maçı düzenleyebileceği düşünülüyor.

Survivor 2021’nin bu yılki yıldızı Merve ve Poyraz ikilisi olurken, bunun yanı sıra Çağrı’nın garip davranış ve sözleri de dikkat çeken bir nokta oluyor. Acun Ilıcalı, yeni sezonda büyük bir farklılık yaparak artık kimsenin gözünün yaşına bakmamaya başladı.Çok sert uyarılar yapan ve bu uyarılarla birlikte gerçekten adadaki düzeni geçmiş yıllara göre çok daha iyi koruyan Acun Ilıcalı, bu değişimiyle de takdir topladı. Eğer bir basketbol maçı düzenlerse de; bir takdir daha alacaktır. Herkes, Acun Ilıcalı’yı bir kez de basketbol da görmek istediklerini söylüyor.

Medya