Esra Erol'da iki elti aynı adama kaçtı!

Esra Erol'da iki elti aynı adama kaçtı!

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında çarpıcı hikayelerin işlenmesiyle akıl almaz olaylar yaşanmaya devam ediyor.

Esra Erol ve muhabirlerin desteği ile araştırılan konularda sır perdeleri, yayında aralanıyor. Yayına gelen yakınları sayesinde, Hamide Duman’ın, kayıplara karışmasının üzerine konuyla ilgili inceleme başlatıldı. Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği eşi Hamide Duman’ın 11 Mart günü sırra kadem basmasından dolayı Esra Erol'dan yardım istedi. 

Her gün yayınlanan Esra Erol’da programı, işlenen konuları ve gerçekleri gün yüzüne çıkarmasıyla ilgiyle izleniyor. Dizileri reyting listesinde sollayan programda, Mehmet Duman’ın eşi hakkında söylediği iddialar seyirci de şok etkisi yarattı. En son gelen gelişmelere göre, Hamide Duman isimli şahsında aralarında bulunduğu iki elti, eşlerini terk edip aynı adama kaçmasının öğrenilmesiyle stüdyoda ve ekran başında inanılmaz anlar yaşandı. İki eltinin kaçtığı Muammer Ay isimli şahıs, Mehmet Duman’ın canlı yayına çıkıp, Esra Erol’dan yardım istemesi üzerine ortaya çıktı.

Hamide Hanım, eltisiyle beraber 11 Mart günü, 17 yıllık eşi Mehmet Beyi terk ederek, Muammer isimli şahsa kaçtı. Mehmet Bey ise eşinin dönmesi veya bulunması için canlı yayında yardım istedi. Eşinin telefonunda Muammer adlı şahsa ait bir fotoğraf bulan, Mehmet Beyi, adeta şok etti. Eşine yabancı bir adamın fotoğrafının bulanmasının sebebini sorunca, borç meseleleri yüzünden görüştüklerini ifade ettiğini yayında açıkladı.

Hamide Hanım adaşı olan eltisi Hamide ile pazara gittiğini söylediği eşi Mehmet Bey, o günden beri eşinden haber alamadığını dile getirdi. Pazara gittiğini belirten iki elti, bir daha eve dönmedi. Mehmet Beyin ifadelerine göre, eşi ve yengesi daha önce Muammer isimli kişinin yanında yufkacılık yaptıkları öğrenildi. Yufkacı Muammer Beye kaçan iki eltinin, kaybolmasından sonra, kardeşi Ercan Bey ile polise başvuru yaptıklarını dile getiren Mehmet Bey, eşinin ve yengesinin Antalya’ya gittiği hakkında bir duyum aldığını Esra Erol’a iletti. İki ailenin de bu olaydan sonra perişan olduklarını belirten Mehmet Bey ortaya çıkmalarını istediğini dile getirdi.

hamider.jpg

Eşinin dönmese bile neden gittiğini öğrenmek istediğini belirten Mehmet Bey, yaşadıkları zor günlerden yayında bahsetti. Mehmet Beyin 2 çocuğu, kardeşinin ise 3 çocuğu olduğu öğrenildi. Kardeşinin 14 yıllık evliliğinin bu şekilde bitmesine üzgün olan Mehmet Bey, ortada kalan 5 çocuk için Esra Erol’dan istedi. Yufkacı Muammer’in yanında çalışan iki eltinin, “İsteyerek mi yoksa zorla mı gittiğini öğrenmek istiyorum” diyen Mehmet Bey, ismi geçen şahsın daha önce pek çok insanın yuvasını yıktığını, kadınları kandırdığını, etraftan soruşturarak öğrendiğini, söyledi. Eşi Hamide Beyin zorla gittiği takdirde tekrar barışabileceğini dile getiren Mehmet Bey, aksi takdirde “İsteyerek gittiyse soyadımı kullanmasın” dediği anlar kameralara yansıdı. Bu durumda boşanmak istediğini dile getirdi.

 

Medya