Nurgül Yeşilçay öyle bir fotoğraf paylaştı ki...

Nurgül Yeşilçay öyle bir fotoğraf paylaştı ki...

Yıllardır oynadığı tüm dizilerde adından sıkça söz ettiren Nurgül Yeşilçay, yeni dizisi ile ve sosyal medya paylaşımlarıyla hayranları tarafından sıklıkla takip ediliyor.

Instagram’da 2.5 Milyon takipçi ile en çok takip edilen ünlüler arasında olan Nurgül Yeşilçay, paylaştığı gönderilerle takipçilerini adeta mest ediyor. En son paylaştığı derin yırtmaçlı elbisesi ile olay yaratan ünlü oyuncu, şimdilerde oynadığı dizisi ile de yakından takip ediliyor.

45 yaşındaki ünlü oyuncunun, yıllardır hep gözlerinin güzelliğine vurgu yapıldı. Kısa zaman önce paylaştığı fotoğrafla 18’liklere taş çıkardı. Yaş alsa da hala güzelliği ile milyonların ilgisini çekmeyi başaran ünlü oyuncu, yeni dizisi Kefaret ile de reytinglerden düşmüyor.

Fiziğiyle ve gözleriyle hep dikkat çeken Nurgül Yeşilçay, yaşını göstermeyen ünlüler arasında yerini koruyor. Oynadığı dizilerdeki partnerleriyle olan uyumu ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Kefaret adlı dizide başrol oynayan ünlü oyuncu, dizide kızını yıllar önce kaybedip bir daha haber alamamasına rağmen kızının peşine düşen bir anne olarak seyircinin karşısına çıktı. Dizideki pek çok gelişmeyle beraber kızını buldu ancak kızına benzerliği olan bir başka kız çocuğuna da hayat vermeye çalışıyor. Hangisinin kendi kızı olduğunu bilmediği sahneler seyirciyi çok etkilemişti.

nurgulyesilcayt.jpg

Dizi setine ve kariyerine devam eden ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, sosyal medyadan da olay yaratan fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. En son attığı derin yırtmaçlı siyah elbiseli pozuna takipçileri tarafından övgüler yağdı. Spor tarzdan sıyrılıp iddialı bir poz veren ünlü oyuncu sosyal medyanın gözdesi oldu. Yaşına rağmen elbiseyi çok iyi taşıdığı düşünüldü.

6059a0765542830320a5159a.jpg

“Eşofmandan sıkıldım” diyen Nurgül Yeşilçay, “Eşofmandan, eşortmandan, aşortmandan sıkıldım… Yabancılar anlamayacak” notuyla paylaştığı karesi hayranlarını gülümsetti. Güzel gözlü oyuncu gözleriyle etkilediği kadar, paylaştığı bu siyah derin yırtmaçlı elbisesi ile görenleri mest etti. Geçtiğimiz günlerde, makyajın kendisine çok yakıştığını söyleyen ünlü oyuncu, bu paylaşımı ile de sosyal medyada çok konuşulmuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv