Hayranları şaşkına döndü: Demet Akalın'dan rest şov

Hayranları şaşkına döndü: Demet Akalın'dan rest şov

Dobralığıyla takdir toplayan, gündemin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Demet Akalın; büyük bir ciddiyetle bir mesaj paylaştı.

Normalde gerek bilinçsiz, gerek bilinçli birçok yazım hatası yapan Demet Akalın, ciddi konularda bunu yapmıyor. Mesajın düzgün yazıldığından anlaşıldığı üzere, herhangi bir şekilde ciddiyetsizlik veya şaka yok. Akalın resmen rest çekti. Peki, Akalın ne demek istedi?

Demet Akalın, magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden biri olarak kendini gösteriyor. Son paylaştığı gönderiyle de bu konuşulmasını devam ettirdi.

Birçok hayranı Akalın’ın çektiği reste karşılık şu yanıtı verdi: “abla kim üzdü seni üzülünce doğru yazmaya başladın” Bir başka hayranı ise; “kopyala yapıştır olduğunu düşünüyorum güvenemedim...” yorumunda bulundu. Peki, Akalın neden rest çekti? Demet Akalın, birkaç gündür gerek Söylemezsem Olmaz programında gerekse İnternet medyasında sık sık yankı uyandıran bir isim. Hakkında iyi – kötü birçok haber çıkan ve birçoğu asılsız olan yılların sanatçısı Akalın’ın bu restini, herhangi bir şekilde medyayla uğraşan arkadaşına karşı çektiği tahmin ediliyor. Okan Kurtla da aralarında mükemmel bir ilişki olan güzel çift ile ilgili Akalın’ın böyle bir şey yazmayacağı tahmin ediliyor. 

Demet Akalın, Twitter’da dün şu cümleleriyle rest çekerek herkesin dikkatini üzerine topladı. “O limana söyleyin gemileri yaktım...” Akalın böyle cümleleri genel olarak kursa da şaka yollu kurduğu biliniyor. Fakat yazım hatası yapmaması ve hakkında çıkan magazinsel haberlerden sonra böyle bir şey paylaşması herkesin bir şeyler olup olmadığını düşünmesine sebep oldu. Akalın kime rest çekti? Sorusunun net bir cevabını vermek mümkün değil. Çünkü birçok kişi olabilir. Bununla ilgili en güzel yorum ise Gazeteci Cüneyt Özdemir’den geldi. Gizemli tweeti ti’ye alarak “Süveyş kanalı?!?

Hayranları, Akalın’ın kime rest çektiğinin yanı sıra, bir de neden yazım yanlışı yapmadığına takıldı. Bu noktada “abla yazım hatası yok hayırlara gitsin”, “Demet ablaya kim iftira attı düzgün yazamıyor diye jdkflslfk”, “kopyala yapıştır olduğunu düşünüyorum güvenemedim...”, “Cümlede neden hata yok” gibi birçok yorum altına imza atıldı. Peki, Sizce Akalın bu tweeti neden paylaştı? Hedefinde birisi var mı, Yoksa öylesine paylaşılmış bir gönderi mi?

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv