Kerem Bürsin'in ayrıldığı iddia edildi

Kerem Bürsin'in ayrıldığı iddia edildi

FOX TV ekranlarının en çok dikkat çeken dizileri arasında yer alan Sen Çal Kapımı dizisinin, sürpriz bir karar aldığı iddia edildi.

FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve yapımcılığı MF yapım tarafından üstlenilen, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in yer aldığı, başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi, son zamanların en popüler dizisi olurken bu dizinin başrol ikilisi de, sevilen hareketleri sayesinde şuan da neredeyse Türkiye’nin en çok konuşulan 2 ismi haline gelmiş durumda. Sen Çal Kapımı dizisiyle ilgili FOX TV’den sürpriz bir karar geldi, şaşırtacak bir anlaşma yapıldı fakat oyuncular arasında hala karar verme süreci hızla devam ediyor.

 

FOX TV, reyting sıralamalarında her zaman üst sıralarda yer alan dizisi Sen Çal Kapımı ile ilgili büyük ve sürpriz bir karar altına imzasını attı. Sen Çal Kapımı dizisi bu noktada final yapmayacak, yayın hayatına hızla devam edecek. Yaz aylarında ekranlara gelmesi için tekrardan Sen Çal Kapımı dizisiyle sözleşme imzalandı. Hande Erçel ve Kerem Bursin için görüşmelerin hızla devam ettiği dizide Eylül ayına kadar durmadan devam etme kararı verildi. Yaz arası vermeyecek olan dizi, Eylül başına kadar FOX TV ekranlarında oynamaya devam edecek. Bu kapsamda dizi hayranları yazın da Sen Çal Kapımı’ya doğacak. Tabi sadece durum bu değil, bir de üzücü haber var! İddialara göre, Kerem Bürsin’in devam etmeyeceği düşünülüyor.

Yayına başladığı gün itibarıyla diziye ara vermeden devam eden FOX TV, reyting sıralamalarında muhteşem bir yere sahip olması sebebiyle; Sen Çal Kapımı dizisinin reklamlarına diğer tüm dizilere göre bir tık daha ağırlık verdi. Bununla birlikte, dikkatleri dizi üzerinde topladı. Mayıs sonunda Final yapacağı iddia edilen dizinin 13 bölüm daha sözleşme imzaladığı öğrenildi. Yani dizinin Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yine ekranlarda olacağı böylece belli olmuş oldu. Aynı zamanda Eylül’ün ilk haftası da dizi yayınlanacak. Yayınlanacak yayınlanmasına fakat yeni bölümde Bürsin olmayacak gibi duruyor. Çünkü Hande Erçel imzalarken, Bürsin imzalamadı!

Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in Mayıs ayına kadar sözleşmesi var. Özel işlerden dolayı Hande Erçel’in Halka dizisi için yaz aylarında çekime girmesi bekleniyordu, aynı şekilde Kerem Bürsin’in de Aynen Aynen ve bir Netflix projesi için yaz aylarında farklı bir çekime gireceği biliniyordu. Hande Erçel, sözleşmenin uzamasıyla birlikte Halka dizisi yapımcılarıyla görüştü ve bu yaz katılamayacağını açıkladı.

Böylelikle Halka dizisinin çekimleri ertelendi. Kerem Bürsin böyle bir şey yapmadı, hatta diziyle sözleşme imzaladı. Yapımcı, iddialara göre dün Kerem Bürsin ile anlaşamadı. 3 ay ömrü kalmış gibi gösterilecek olan Kerem Bürsin, Mayıs ayı sonunda diziye veda edecek gibi duruyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv