Çukur'un yıldızı öyle duygulandırdı ki...

Çukur'un yıldızı öyle duygulandırdı ki...

Show TV ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Çukur dizisinde yaşanılanlar tüm heyecanıyla devam ediyor.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dadak ve Hare Sürel yer alan dizide heyecan bir dakika bile azalmıyor. Gerilim ve aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı başarılı dizide her bölüm farklı bir heyecan yaşanıyor. Ekranlara gelecek olan yeni bölümde ise…

29 Mart 2021 tarihinde ekranlara gelecek olan 4. Sezonun 30. Bölümünde Rıza Kocaoğlu’nun başarıyla hayat verdiği Aliço karakterinden duyanları ve görenleri paramparça edecek sözler çıkacak. Seyircilerin fragmanda bile duygu dolu anlar yaşadığı dizide, yeni bölüm etkisi altına alacak ve resmen hüngür hüngür ağlatacak.

Yeni bölümün ön izlemesinde ise Vartolu’yu karşısına almış olan Aliço “Bak oğlum burası Çukur. Burada hepimiz biriz. Bir aileyiz” sözlerini dile getirdi ve yüzünü Vartolu’ya gösterdi. Kavga kurbanı olan Aliço’nun yüzündeki morluklar ve çizikler ise seyircinin içini sızlattı. Vartolu karakterinin bile bu sözler karşısında zor dayandığı tavırlarından belliydi.

Sözlerine “Hadi beni bir kez daha döverlerse, beni yeniden bu hale getirirlerse? Kim koruyacak beni?” cümleleriyle devam eden Aliço, oyunculuk performansından dolayı fragmanı izleyenlerden tam puan aldı. Çukur’un mazlum karakteri olarak bilinen ve en temiz kalpli isimlerinden biri olarak bilinen Aliço’nun dayak yiyerek karşısına Vartolu’yu alması akıllarda soru işareti oluşturdu.

Yayınlanan 4. Sezon 29. Bölümde ise Vartolu ve Yamaç arasında artık uçurumlar vardı. Birbirlerinden farklı düşünen iki kardeş birbirlerine ‘Hodri meydan’ demişti. Yamaç bir şeyleri düzeltmeye çalışırken, karşısında Vartolu’yu bulması ise seyirciyi şok eden detaylar arasında yerini alıyordu. Sizce Aliço’yu kim bu hale getirdi?

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv