Bensu Soral'dan tüm meslektaşlarına rest geldi

Bensu Soral'dan tüm meslektaşlarına rest geldi

Ünlü oyuncu Bensu Soral’dan meslektaşlarına rest geldi.

Oynadığı projelerle ve aldığı ücretlerle sürekli gündem olan ünlü oyuncu Bensu Soral’ın, İçerde adlı dizide oyunculuk kariyeri zirve yaptı. İçerde dizisinde ünlü isimlerle başrolde oynayan Bensu Soral’ın aylık ne kadar ücret aldığı izleyenler arasında merak konusu haline gelmişti. Başrolünü paylaştığı İçerde dizisinden aylık 100 bin TL aldığı söylenen Bensu Soral’ın bu seferde reklam ücretleri merak edilmeye başlandı. Birçok markayla çalışan ünlü oyuncu aldığı reklam ücretiyle meslektaşlarına rest çekti.

30 yaşındaki genç oyuncunun yıldızı parladı. Birçok marka ve firmayla çalışan Bensu Soral, reklamların ve dizilerin aranan yüzü haline geldi. Güzelliği ile adından sıkça söz ettiren Bensu Soral, reklam ücretini yükseltti. Oyunculuğa bir süredir ara veren güzel oyuncu, markaları peşinden sürüklemeye devam ediyor.

İçerde dizisiyle oyunculukta zirve yapan Bensu Soral, diziden aldığı ücretlerle rakiplerine fark atıyordu. Şimdi ise yeni projesi olan şampuan reklamından alacağı ücretle meslekteki diğer oyuncalara rest çekti. İçerde adli diziden bölüm başı 25 Bin TL, aylık 100 Bin TL kazanan ünlü oyuncu şimdilerde yeni reklam filmi projesiyle gündeme geldi.

Yeni reklam projesi olan bir şampuan firmasıyla sözleşme imzalayan Bensu Soral, alacağı ücretten dolayı meslektaşlarını imrendirdi. Bir şampuan reklamının reklam yüzü olmayı kabul eden, firmayla anlaşan ünlü oyuncu Bensu Soral’ın bu projeden tam 1 Milyon TL alacağı söyleniyor. Bu fiyata anlaşan güzel oyuncu yaptığı anlaşmayla, diğer meslektaşlarına adeta rest çekti.

fe92a541-bba0-4c94-b3bb-aa8b75386b96.jpg

Artık ünlülerin oynadığı reklamlar, milyonların konuşulduğu bir sektör haline geldi. Ünlü oyuncu Bensu Soral’da, proje başına olan ücretini artırdı. Yeni oynayacağı şampuan reklamından ne kadar alacağı hala merak ediliyor. Soral, sosyal medyadan konuşulan bu reklam ücretiyle gündemde kalmaya devam ediyor. Duyanların ağzı açık kalacak bir fiyata anlaşma imzaladı.

Medya