Demet Akalın'ın aldığı çanta dudak uçuklattı

Demet Akalın'ın aldığı çanta dudak uçuklattı

Paylaşımları, sözleri, ikili ilişkileriyle hatta alışverişleriyle dahi sürekli gündemden düşmeyen Demet Akalın, bu seferde bir çantaya verdiği fiyattan dolayı gündemde.

Alişan ve Demet ile Sabah Sabah” adlı programla her sabah Star Tv'de ekranlarda olan Demet Akalın, olay hareketleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Eski kocası yeni sevgilisi Okan Kurt’la olan ilişkisi ve eski dostlarıyla yaşadığı tartışmalardan dolayı Polemikler Kraliçesi olarak anılan ünlü şarkıcı, her paylaşımıyla adından söz ettirmeyi başarıyor.

Magazin gündeminde adının geçmediği gün olmayan Polemikler Kraliçesi Demet Akalın, bu sefer de aldığı bir çantanın fiyatıyla konuşuluyor. Olay açıklamaları ve tartışma yaratan sözleriyle sürekli konuşulan ünlü popçunun, yaptığı alışverişlerle de gündeme gelmeye devam ediyor. Tatile dahi sponsorların gönderdiği ürünlerle gittiğini belirten Demet Akalın, şimdilerde aldığı Dior marka ile konuşuluyor.

Kızı Hira ve eski kocası yeni sevgilisi Okan Kurt’la beraber evindeki günlük hallerini de paylaşan Demet Akalın, yeni aldığı Dior marka çantasını sosyal medya hesabından paylaştı. Olay oldu… Magazin gündeminin neredeyse en çok konuşulan ünlüsü olan Demet Akalın, şimdilerde ara ara küsüp barıştığı yakın dost Alişan ile sabah programlarında boy gösteren ünlü şarkıcı Akalın, son paylaşımıyla yine gündemde. Ünlü popçu, sosyal hesabından paylaştığı çantasının satış fiyatını fahiş bulan takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Kızı Hira ve kendisi için sık sık lüks harcamalar yapan Demet Akalın, bu kez de aldığı çanta ile eleştiri yağmuruna tutuldu. Harcamalarıyla sürekli ön plana çıkan ünlü şarkıcı, bu kez de kendisi için aldığı çantayla konuşuluyor. Ünlülerin artık sık sık günlük hayatını paylaştığı sosyal medya hesaplarıyla kim ne kadar harcama yapmış sevenleri tarafından takip ediliyor. Yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Demet Akalın’da aldığı CHRISTIAN DIOR marka çanta aldığını kişisel sosyal medya hesabından takipleriyle paylaştı.

c03475c5-5013-4ad5-a2c3-48e108208ff8.jpg

Ünlü şarkıcı, çantanın satış fiyatını yüksek bulan takipçileri tarafından çeşitli yorumlara maruz kaldı. Herkes tarafından merak edilen bu marka çantanın fiyatının 45.000 tl olduğu öğrenildi. Gelir dengesizliğine değinen takipçiler tarafından çantanın fiyatının fahiş fiyat olduğu gerekçesiyle eleştiri rüzgarları esti. Sıkı takipçilerinden, Yazık değil mi? şeklinde yorumlar geldi.

Medya