Hadise'nin sakladığı büyük sır sonunda ortaya çıktı

Hadise'nin sakladığı büyük sır sonunda ortaya çıktı

Ünlü şarkıcı Hadise’den olay itiraf geldi. Kaan Yıldırım’la çalkantılı ilişkisinden dolayı gündemden düşmeyen Hadise’nin, aşk hayatı kadar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda dikkat çekiyor.

Hadise sık sık makyajsız haliyle paylaşımlar yapan ünlü popçu, gündemde kalmayı başarıyor. Makyajsız halini paylaşmaktan çekinmeyen ünlü şarkıcıdan ses getirecek bir açıklama geldi. Kilosu, aşk hayatı ve yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen ünlü popçu, en doğal halini paylaşan ünlüler arasında yer alıyor.  Yıllardır her yaptığı gündem olan güzel şarkıcı, sakladığı sırrını 1 dakikada açıkladı. İşte Hadise’nin olay itirafı…

Makyajsız halini saklamadan sosyal medyadan paylaşan ünlü popçu hayranlarıyla yıllardır sakladığı sırrını paylaştı. Fotoğraflarına photoshop uygulayan Hadise’nin bu itirafı gündem yarattı. 35 yaşındaki güzelliğiyle ve yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Hadise, doğal hallerini paylaşmaktan çekinmiyor. #makyajsızpazartezi challenge ‘ı ile sosyal medyadan ünlülere meydan okuyan Hadise, doğal halini en çok paylaşan ünlüler arasında yerini alıyor. Makyajsız akım hashtagleri başlatan Hadise, bu akımı devam ettirmek istediğini, herkesin video ve fotoğraflarla birbirlerine meydan okumasını istedi.

Oyuncu Kaan Yıldırım’la olan gelgitli ilişkisiyle sürekli gündem olan Hadise, birlikteliğini tekrar devam ettirerek yine gündem olmayı başarmıştı. Attığı her paylaşımı konuşulan Hadise, fotoğraflarına uyguladığı photoshop açıklamasıyla sırrını tüm takipçileriyle paylaştı.

Ünlülere sık sık fotoğraflarınıza photoshop uyguluyor musunuz soruları geliyor. Genelde çoğu ünlü photoshop uyguladığını saklarken, Hadise’den olay itiraf geldi. Fotoğraflarına photoshop yapmaktan çekinmediğini dile getiren Hadise, minimal bir photoshop yaptığını belirtti. Kendi kusurlarını gizleme ihtiyacı hissetmediğini attığı makyajsız fotoğraflarla gösteren Hadise, 35 yaşında, kendini her haliyle sevdiğini dile getirdi.

4cb6f628-afff-4ae0-8618-d516034ec324.jpg

Yaşına rağmen hala genç göstermeyi başaran Hadise, kendisiyle barışık kalmaya devam ediyor. Kırışıklarını, benlerini çok sevdiğini belirten Hadise, yüzündeki yorgunluğu veya yaşıyla beraber oluşan kırışıklarını gizlemekle uğraşmıyor. Elbette kırışıklıklar, benler, yorgun ifademiz görünecektir diyen Hadise, attığı paylaşımlarla ve kullandığı ifadelerle gündemde kalmaya devam edecektir.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv