Diskalifiyeyle burun buruna gelen Survivor Poyraz'ı hiç böyle görmediniz

Diskalifiyeyle burun buruna gelen Survivor Poyraz'ı hiç böyle görmediniz

TV8 Ekranlarının en sevilen yarışmaları arasında yerini alan Survivor’da şok bir gelişme yaşandı.

Performansının yanında yakışıklığıyla da sık sık gündeme gelen Poyraz’ın Türkiye’de 1000’e yakın hayran sayfası var. Fakat artık ününü yavaş yavaş kaybediyor. Neredeyse her SMS sıralamasında artık bir isim ilk sıraya oturuyor. Eski ününü kaybeden Poyraz’ın başlıca sebebi ise takım arkadaşlarına olan tavırları olarak gözüküyor sosyal medya kullanıcıları tarafından.

Acun Medya tarafından uzun süredir TV8 ekranlarına gelen Survivor yarışmasına yıllarca çok farklı isimler yarıştı. Hala Survivor yarışmacılarından birçok kişi akıllarda kazılı olarak kalıyor. Bu isimlerden biride Poyraz oldu. Sevilerek izlenen yarışmada birçok hayranı bulunan Poyraz tahtından düşmeye başladı. Tahtan düşmesinin yanında o isme ise tacını takdim etti.

Gönüllüler takımında yer alan Poyraz son zamanlarda takımına olan davranışlarından dolayı sosyal medya kullanıcıları tarafından takipten çıkılıyor. Ekranlara geldiği ilk bölümden beri tüm dikkatleri üzerine çekmiş olan Poyraz SMS sıralamasında bir adım geriye düştü ve olanlar oldu. Takımındaki performansında düşüş yaşadığı iddia edilen Poyraz'ın yarışmadan elenmesinin an meselesi olduğu konuşulmaya başlandı.

60512ae60f25443bfc7d9c97.jpg

Gönüllüler takımında yer alan Ayşe, Poyraz'ın tacını kaptı ve ilk sırada yerini aldı. Birçok hayran sayfası bulunan Ayşe'ye birçok hayranı destek oldu. Yarışmada bir hafta daha kalma şansı bulan Ayşe ise resmen Poyraz'a restini çekti. Yaşanılan bu olay sosyal medya tarafından çok farklı bir şekilde algılandı.

ayse.jpg

Ayşe birinci sırada yer alırken Poyraz ise ikinci sırada yer aldı. Uzun bir süredir Ayşe birinci olurken Poyraz ise Ayşe'nin gersin de kalıyor. Sonuncu sırada Steven yer alırken, 9 sırada ise Aleyna'nın olduğu açıklandı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv