İbrahim Tatlıses müjdeyi verdi: Nikah ne zaman?

İbrahim Tatlıses müjdeyi verdi: Nikah ne zaman?

Ekranların en sevilen programlarından İbo Show’un sunuculuğunu yapan İbrahim Tatlıses’e müjde verildi.

İbrahim Tatlıses’in şarkıcı ve ünlü oğlu İdo Tatlıses tüm hayranlarını havaya uçuracak haberi verdi. Oğlunun en mutlu gününde yanında olacak olan İbrahim Tatlıses ise bu haberden sonra daha keyifli bir İbo Show sunacağı sosyal medya tarafından konuşulmaya başlandı. Sevilen ismin nişanlısıyla tüm hazırlıkları tamamladı.

İdo Tatlıses, nişanlısı olan Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturma kararını aldığını kısa bir süre önce açıklamıştı. Magazin dünyasının en sevilen çiftlerinden biri olarak tanınan İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli koronavirüs sebebiyle düğünlerini ertelemişlerdi. Tüm sevdiklerinin yanında olmasını isteyen iki ünlü isim sonunda nikah tarihlerini açıkladılar.

Geçtiğimiz günlerde Vadistanbul’dan çıkarken kameralara yakalanan örnek çift, muhabirlere ve kameralara yakalandı. Muhabirlerin sorularına samimi cevaplar veren ikilinin neşeli halleri de gözlerden kaçmadı. Evlilik telaşı içerisinde olan ikili, yemek yedikleri restorandan ayrılarken görüntülendiler.

5f89fec87af50710ggg.jpg

Muhabirlerin fotoğraf ricası üzerine kırmayıp fotoğraf çekinen ikili soruları da yanıtladılar. Düğün hakkında sorulan bir soruya ise Tatlıses, “Tatlı bir telaş içerisindeyiz. Öyle ki, yorulurken bile mutlu olarak yoruluyoruz” sözlerini ekledi. Hayranlarının en merak ettiği nikah tarihleri hakkında ise Mayıs ayının son gününü işaret etti.

5e2bf286gggg.jpg

Belli bir süre ayrı kalan ikili daha sonra barışmış ve samimi bir nişan yaparak hayranlarına nişanlandıklarını duyurmuştu. Sevilen ikili, İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli’nin nişanlı fotoğrafları sosyal medyada ve magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştı. Sevilen iki Vadistanbul’dan çıkarken görüntülenmiş ve nikah tarihlerini açıkladılar.

Medya