Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi! Yeşilçam’ın Yeni Sezonunda Kimler Oynuyor?

Çağatay Ulusoy'un Yeni Dizisi! Yeşilçam’ın Yeni Sezonunda Kimler Oynuyor?

Çağatay Ulusoy yeni dizisi ile şaşırtıyor! Yeşilçam'ın yeni konusu ve oyuncu kadrosu görenleri şaşırtıyor!

Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy sevenlerinin karşısına tekrar iddialı bir diziyle çıkmaya hazırlanıyor. Blu Tv'de yayınlanacak olan Yeşilçam isimli dizide başrolü üstlenecek olan başarılı oyuncu 1960 yılında Yeşilçam 'ın altın yillarini yaşadığı dönemde küllerinden doğan bir prodektörün yaşam hikayesini izleyiciye aktaracak.

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Yeşilçam'ın başlama tarihi belli oldu!

Yeşilçam Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Başrolünde Çağatay Ulusoy'u göreceğimiz nostaljik dizide Çağatay Ulusoy'a Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri, Bora Akkaş gibi oyuncular eşlik ediyor. İddialı oyuncu kadrosunun yanı sıra 1960'lı yılları yansıtan dizide kostümler de bir hayli ilgi çekmiş görünüyor.Yönetmen koltuğunda usta isim Çağan Irmak'ın oturduğu nostaljik dizinin senaryosu Volkan Sümbül ve Levent Cantek'e aittir.

Yeşilçam Dizisinde Semih Ateş'e Hayat Veren Çağatay Ulusoy Kimdir?

 

Blu Tv'nin yeni dönem dizisi Yeşilçam'da Semih Ateş isimli Yeşilçam yapımcısı olarak izleyicilerinin karşısına çıkacak olan Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesinde eğitim gören yakışıklı oyuncu kariyerine başlayan oyuncu Hazal Kaya ile rol aldığı Adını Feriha Koydum isimli diziyle adını kitlelere duyurmaya başaran başarılı oyuncu sonrasında yer aldığı  Anadolu Kartalları, Medcezir, Delibal, İçerde, Hakan Muhafız, Kağıttan Kentler gibi film ve dizilerle daha geniş kitlelere tanınmıştır. Şimdilerde yeni dizisi Yeşilçam'ın heyecanını yaşayan başarılı oyuncu  farklı roller deneyerek her rolü oynayabileceğini gösteriyor. 

Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Yeşilçam'ın başlama tarihi belli oldu!

Yeşilçam Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

 

Çağatay Ulusoy ve Afra Saraçoğlu'nu bir araya getiren Blu Tv'nin yeni dizisi güçlü oyuncu kadrosu dönemi yansıtan dekoru ve kıyafetleriyle de izleyicilerin heyecanını arttırdı. Merakla beklenen dizi 22 Nisan 2021 tarihinde izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Afra Saraçoğlu gerçek bir sanatçı olmak isteyen Tülin Saygı 'yı canlandırırken Selin Şekerci Yeşilçam'ın gözde yıldızlarından biri olan Mine Cansu'ya hayat verecek.

GENEL