Cem Yılmaz kapıyı donla açıp...

Cem Yılmaz kapıyı donla açıp...

Hürriyet'in Kelebek eki yazarı Cengiz Semercioğlu, Avustralya'da Russell Crowe ile film çeken Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan için “İkili aynı otelde kalıyor, setten arta kalan zamanlarda kim bilir ne projeler üretiyorlardır orada''...

Hürriyet'in Kelebek eki yazarı Cengiz Semercioğlu, Avustralya'da Russell Crowe ile film çeken Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan için “İkili aynı otelde kalıyor, setten arta kalan zamanlarda kim bilir ne projeler üretiyorlardır orada'' yazmıştı. Semercioğlu bugün "Yanılmışım!" dedikten sonra gerçekte olanları şöyle anlattı:

"Sabah 07.00’de kalkıyorlarmış, adamlar sette çok disiplinli oldukları için. Cem’i kimse kaldıramıyormuş ama... Kapısına dayanıp her sabah uyandırmayı başaran tek kişi Yılmaz Erdoğan’mış... Her sabah üzerinde sadece bir donla, elinde cep telefonu ve cüzdanla kapıyı açıp, 'Hazırım, hadi gidelim' diyormuş Cem... Yılmaz Erdoğan sahnede bu Avustralya anısını anlatınca, salondaki herkes kahkaha attı... Hepimizin gözünün önüne Cem Yılmaz’ın o hali geldi çünkü..."

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem