Cemal Can gibi elendikten sonrada parlayacak isim belli oldu!

Cemal Can gibi elendikten sonrada parlayacak isim belli oldu!

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivır yarışmasında birleşme heyecanı resmen sardı sarmaladı.

Survivor adasında yıldızını parlatan isim, geceye damgasını vurdu ve en beğenilen isim oldu. Aleyna Kalaycıoğlu'nun göstermiş olduğu performans karşısında Acun Ilıcalı bile hayretler içerisinde kaldı ve çok beğendiğini açıkladı. Adada en yüksek puanı alan Aleyna Kalaycıoğlu'nun bu başarısının altında yatan sebep için "Evde bağıra çağıra söylüyorum, birde duşta söylüyorum" sözlerini dile getirdi. 

Ses tonu ve performansı çok beğenilen Aleyna Kalaycıoğlu için ise birçok iddia gündeme geldi. Bu iddialar arasından bir iddia ise sosyal medyayı adeta karıştıracak cinstendi. İddiaların odağında ise Aleyna Kalaycıoğlu ve Acun Ilıcalı yer alıyordu. 

Hey Gidi Karadeniz şarkısıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Aleyna Kalaycıoğlu iddialara göre Acun Ilıcalı için Cemal Can Canseven gibi bir isim. Exxen'de yer alan İşte Benim Masalım sayesinde yıldızı iyice parlayan Cemal Can Canseven, 'Kahraman' şarkısıyla odak noktası haline gelmişti. Youtube platformunda yayınlanan şarkı, kısa bir sürede binlerce beğeni almıştı.

survivr2.jpg

Acun Ilıcalı ise Aleyna Kalaycıoğlu'nun performansını çok beğendiği için O Ses Türkiye'nin başladığı dönemde konuk olarak katacak ve adını tüm Türkiye'ye duyuracak. Youtube kanalına yüklenen video ise 150 bini aşan görüntülenme aldı. 1000'i aşan yorumlarda ise Acun Ilıcal'ya bir istek vardı. Bunun yanında yorumlarda "Survivor tarihinin gelmiş geçmiş en iyi performansı", "Yürü be kızım" gibi birçok yorum yapıldı.

 

Medya