Survivor Poyraz'ın gözyaşları sel oldu

Survivor Poyraz'ın gözyaşları sel oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Medya’nın yapımcılığında gerçekleştirilen Survivor programın Türkiye’nin en heyecanlı yarışmalarından olmaya devam ediyor.

Nefes kesen kadrosuyla, seyirciyi ekrana kilitleyen Survivor'da yine nefesler tutuldu, heyecanla bu yılın şampiyonu kim olacak soruları şimdiden gündeme gelmeye başladı bile. Bu yılın Gönüllüler takımında yer alan Poyraz’ın duygusal videosu sevenlerini duygulandırdı.

Hem Ünlüler hem Gönüllüler takımında yarışan yarışmacılar, aylardır hem ada hayatının zorluğuna hem de ailelerinin hasretine katlanıyorlar. İletişim oyunlarında zaman zaman duygusal anların yaşandığı sahnelerle, seyirci de duygusal anlara şahit oluyor. Gönüllüler takımındaki Poyraz’a annesinden gelen duygu yüklü video ile hem Poyraz hem de onu sevenler çok duygulandı.

Aylardır ailelerinden ayrı olarak, ada da hayat mücadelesi veren takım yarışmacıları, ailelerinden ve arkadaşlarından gelen tek bir mesaja bile çok seviniyorlar. En kıyasıya mücadelenin yaşandığı oyunlar, iletişim oyunu oluyor. Dokunulmazlık oyununun da önüne geçen iletişim oyunları, yarışmacıların motivasyonunu sağlıyor.

Poyraz’a annesinden gelen videolu mesaj gündeme bomba gibi düştü. Görüntülü mesajla, Poyraz’a, onu çok özlediğini, çok sevdiğini dile getiren annesi, “O kadar özledim ki burnumun direği sızlıyor zaman zaman. Herkes bana ekranda görüyorsun zaten dediklerinde, film seyrediyor gibi oluyorum diyorum” şeklinde konuşmasına başladı. Oğlunun bir kere sesini duymak isteyen annesi, Poyraz’ın başarılı olduğunu da dile getirdi. Adadaki açlıktan dolayı çok kilo veren Poyraz, annesi tarafından “Bol bol Hindistan cevizi yesen, kilo alsan, seni zayıflamış görünce çok üzülüyorum” sözlerini duyunca gülümsedi. Poyraz’ı görenler, neden üzgün olduğuna anlam veremediği anlar sosyal medyaya düştü. Annesinin, Poyraz’a, “Bir kere sesini duysam, bir kere görsem” dediği anlar için bazı sosyal medya takipçileri, Poyraz’ın bu özleme dayanamayıp, diskalifiye olmak isteyeceğini düşündü. Bu düşünceler sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Poyraz’ın annesi, “bize kafanı takma, biz çok iyiyiz, ailedeki herkesin keyfi yerinde, hiçbir sorun yok” sözleri yarışmacının adeta içini rahatlattı. Hayatımızda bir tek sen varsın, seninle yatıp, seninle kalkıyoruz diyen annesinin bu mesajına, Poyraz’ın çok sevindiği ekranlara yansıdı. Milyonlar tarafından ilgiyle izlenen Poyraz, yarışmadaki başarısı ile adından en sık bahsedilen isimlerde yer alıyor. Finalist adaylarından görülen Poyraz’ın birleşme partisinden sonraki performansı şimdiden merak ediliyor.

 

 

Medya