İzleyiciyi şaşırtacak hamle: Senaryo baştan sona değişti

İzleyiciyi şaşırtacak hamle: Senaryo baştan sona değişti

TV8 ekranlarının en beğenilen dizileri arasında yerini alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde yaşanılanlar şok etkisi yaşattı.

Başarılı oyuncu kadrosunun hemen yanında sevilen bir hikayeye sahip olmasından dolayı seyircileri etkisi altına alan dizide bir kayıp daha yaşandı. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde ise senaryo değişikliğine gidildi. İbrahim Çelikkol’un hayat verdiği Mehdi karakterinin sonu acı bir şekilde bitti. Diziye yeni giriş yapan Sadi karakterinin etkisi ise seyircilerin dikkatlerini üzerine topladı.

Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol sayesinde büyük bir kitleye ulaşan diziden bir başrol daha ayrıldı. Ustaca canlandırdığı karakter sayesinde birçok kişi hem Mehdi’den hoşlanmıyor hem de yaptıklarından dolayı seviyordu. Çelikkol oyunculuğunu her bölümde ustaca canlandırdı fakat sonu geldi ve diziye veda etti.

Artık dizide ise Zeynep ve Barış’ın aşkı anlatılacak. Fakat nasıl bir hikaye ekranlara gelecek kimse bilmiyor. Hayatı boyunca acı içinde olacak olan Zeynep’in, Barış için ne gibi bir planı var henüz kimse tahmin edemiyor. Diziye başladığı ilk bölümde Mehdi karakteri çok farklı bir kişiydi, son bölümlerde ise bambaşka birisi oldu.

Mafya adamlarından farksız olması seyirciyi Mehdi’den iyice uzaklaştırdı. Bu da senaristlerin dizide bazı değişikliklere gitmesi gerektiğini düşündürdü. Fakat kimse bu kadar değişiklik yaşanacağını düşünmedi. Bir karakterin birden fazla hale bürünmesi ise dizi sektöründe beklenmeyecek bir şeydi. İbrahim Çelikkol ise tüm tabuları yıktı ve tüm inandırıcılığını sergiledi.

Mehdi’den gelecek olan üzücü veda ise gözyaşlarına neden olacak. Kurşunlar Zeynep’e ve bebeğe isabet etmesin diye Zeynep’in önüne atlayacak ve hazin sonunu kendisi yazacak. Son noktasına kadar başarıyla karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol için sosyal medyadan ise binlerce teşekkür geliyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv