Sadakatsiz izleyicisine üzücü haber: Dizinin yıldızı ayrıldı

Sadakatsiz izleyicisine üzücü haber: Dizinin yıldızı ayrıldı

Kanal D ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen’in diziden ayrıldığı yayınlanan fragmanla resmen ifşalandı.

Ortadan bir anda kaybolan Derin için binlerce iddia ortalığa atılıyor. Doctor Foster dizisinin orijinalinden uyarlama olan Sadakatsiz, orijinal diziden sapmadan ilerliyor. Dizinin yayın süresi göz önüne alınınca birçok değişiklik öne çıkıyor fakat Türk televizyonlarında bir dizinin bölümü en az iki buçuk saat sürüyor.

Bu yüzden dizi orijinalinden hikayeyi takip etse bile eklenen karakterler için yeni bir hayat yazılmak zorunda kalıyor. Fakat dizinin orijinalinde Melis Sezen'in hayat verdiği Derin karakteri, Volkan'ı terk ederek kızıyla birlikte yurt dışına gidiyordu. Dizinin yeni bölümünde ise bir kayıp cinayet olarak gözüküyor.

Dizinin yeni bölümlerinin fragmanları geç yayınlanıyor diye birçok seyirciden şikayet var ama dizi yayın hayatına girdiği ilk günden beri bu çizgiyi takip ediyor. Derin karakterinin ortadan kaybolması ise milyonlarca seyircinin yeni bölümde neler olacağını merak ettirdi. Başrol oyuncusu olan Melis Sezen'in diziden ayrılacağı her ne kadar seyirci için düşük ihtimalli dursa da dizide her an farklı bir şeyin yaşandığı unutulmamalı!

Volkan'la boşanmak için çalışmaları başlatan Derin, bir önceki bölümde sinir krizi geçirmiş ve Volkan'ın tüm eşyalarını yırtıp atmıştı. En son Volkan'ı arayarak yardım isteyen Derin'e ne olacağı merak ediliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv