Demet Akalın polisleri harekete geçirecekti: Çok korktum

Demet Akalın polisleri harekete geçirecekti: Çok korktum

Yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla magazin gündeminden ismi eksilmeyen Demet Akalın’ın bu sefer başına korkunç bir şey geldi.

İstanbul Etiler’de bir pastaneye giderken görüntülenen Demet Akalın’ın bulunduğu durum kendisi gibi herkesi şaşkına çevirdi. Magazin gündemlerinin değişmez ismi bu sefer korku ve endişe dolu bir şekilde gündeme geldi. Son olarak genç şarkıcı Aleyna Tilki hakkındaki ‘’Dünya starı olacağım' diyordu, şimdi çocuk dizisinde oynuyor. Yazık” sözleri ve Dubai’deki tatili ile gündeme gelen isim bu kez bambaşka bir şekilde haberlere konu oldu.

Etiler’de pastaneye giderken görüntülenen Demet Akalın’ın şüpheli halleri hemen fark edildi. Ancak kimse ne olduğunu anlamamıştı. Demet Akalın’ın o halleri herkesi şok içinde bıraktı. Ünlü şarkıcının kendisi de bir şaşkınlık içinde kalırken garip ve endişe verici olay herkesi sessizliğe boğdu. Korkutan olayın nasıl yaşandığı ise herkeste çarpıcı bir etki yaratmıştı.

İddialı çıkışları ve sansasyonel açıklamaları ile magazin gündeminde ve sosyal medyada her zaman adına yer bulan Demet Akalın’ın son yaşadığı şey ise büyük bir paniğe neden oldu. Ünlü şarkıcının bu durumda nasıl olduğunu merak edenler ise sosyal medyada birçok paylaşım yaptı. Etilerde kameralara yansıyan şarkıcının halleri herkesin dikkatini çekti.

Araçtan iner inmez panik halinde objektiflere yakalana Demet Akalın, "Polise haber verin" ifadelerini kullandı. Karşısında bir anda gazetecileri görünce rahat bir nefes alan şarkıcı, "Beni takip eden siz miydiniz? Korktum. Polisi arayacaktım" sözlerini kullanandı. Herkesi korkutan ünlü şarkıcının kısa süreli bir panik yaşaması sevenlerinde de endişe yaratırken olayın sadece bir sanı olması herkesi mutlu ederek derin bir nefes aldırdı.

Daha sonra işletmenin girişinde HES kodu sorulan Demet Akalın, görevlilere HES kodu barkodunu gösterdikten sonra içeri girerek herkesi rahatlattı. Ünlü şarkıcının yaşadığı bu deneyim telaşa neden olurken her şeyin yolunda olması ise adeta “oh” çektirdi.

Medya